Špecialista na kúpele a wellness na Slovensku
ZAVOLAJTE NÁM
0905 986 199

Hotel MOUNTAIN VIEW

Adresa
Hotel MOUNTAIN VIEW
Športová 1397/1
Poprad, 058 01
SK


Hotel MOUNTAIN VIEW

Popis ubytovania

Štvorhviezdičkový Hotel Mountain View ponúka vysoký štandard luxusu a komfortu s bonusom prostredia najlepšieho ekologického strediska na svete so šetrným vplyvom na životné prostredie.
Ako sa očakáva od jedného z najlepších hotelov v regióne Vysokých Tatier, na hostí ubytovaných v Mountain View čakajú skvelé izby vybavené LCD televízormi,  internetovým pripojením zdarma, darčekovou kozmetikou, mäkkým bavlneným županom, lákavým minibarom, hotelovou službou a satelitnou televíziou.
Ubytovanie je s polovičnou penziou, pričom raňajky a večere sa podávajú v skvelej reštaurácii High Tatras formou švédskych stolov alebo za malý príplatok výberom z menu a la carte.
Hotel Mountain View je zariadenie, ktoré využíva voľne dostupné prírodné energetické zdroje a dosiahnuté úspory vracia hosťom v podobe nižších cien a vyššieho štandardu. Hostia tak získavajú výhody dostupného ekologického luxusu.

V cene ubytovania mate zahrnute ranajky a vecere formou svedskych stolov, vnutorny 50 m plavecky bazen, vonkajsie termalne bazeny, kryty luxusny termalny bazen s barom Blue Diamond, Blue Sapphire s jedinecnu 3D laserovou show, ktoru si mozete pozriet iba u nas v ramci celej Europy,chromoterapiu, relaxacny komplex Vitalny svet (parna, solna, finska sauna, solarium, tepidarium, whirlpool bazen, rajsky chodnik, mentolova a kvetinova inhalacna miestnost, ladova jaskyna), fitness centrum a strazene parkovanie.

Ubytovanie je možné aj so psíkom za poplatok 13.28 Eur/noc. 
                     

 Vybavenie
bar
bezbarierový prístup
detský kútik
fitness
internet na izbách
minigolf
nefajčiarske izby
nočný bar
nonstop recepcia
reštaurácia
sauna
strážené parkovisko
vnútorný bazén
vonkajší bazén
wellness centrum
 Služby
bezlepková strava  
domáce zvieratá povolené  
konferenčná miestnosť
pranie/žehlenie bielizne
room service
trezor