Kúpele |  Catering |  Austrália |  Ubytovanie |  Slovensko |  Referáty | 

Kúpele Slovenska

  ... zdravie, relax, pohoda ...
kúpele Slovenska lázně na Slovensku Slovakia spa
o nás    spolupráca    referencie    kontakt

 Kúpele Slovenska


 Wellness hotely

 Úvod
 Ubytovanie
 Stravovanie
 Kongresy
 Relax a voľný čas
 Víkendové akcie
 Ceny a rezervácie


1309. Hotel Marrol´sREZERVUJTE SI
FOTOGALÉRIA
CENNÍK


Vybavenie objektu

GSM sieť: eurotel, orange,

prístup autom: eurotel, orange,

špeciálne služby: eurotel, orange,

vybavenie zariadenia: eurotel, orange,


Úplne nový hotel MARROL'S sa nachádza v tichom prostredí starobylého jadra Bratislavy. Kompletne zrekonštruovaná historická budova je zapísaná v zozname chránených kultúrnych pamiatok. V pešej dostupnosti (5 min. chôdze) sú všetky významné kultúrne pamätihodnosti mesta - Dóm sv. Martina, Slovenské národné divadlo, Stará radnica. Od dunajského nábrežia hotel delí iba jedna ulica.

Hotel Marrol's patrí medzi najlepšie a najkvalitnejšie štvorhviezdičkové hotely v Bratislave. Ponúka vysoký štandard ubytovania v neopakovateľnej atmosfére retro štýlu.

Hotel Marrol's bol v roku 2004 vyhlásený nezávislým ekonomickým týždenníkom Trend za najlepší hotel v Slovenskej republike.

Hotel je plne klimatizovaný, zariadený v teplých farbách s použitím najkvalitnejších prírodných materiálov. Najmodernejšie technické zariadenia, neobmedzený prístup na internet a možnosť parkovania v podzemnej garáži hotela sú u nás samozrejmosťou.

Hotelové služby:

Hotelové taxi
Luxusná limuzína je v čiernej metalíze s diplomatickou úpravou v svetlo koženom prevedení, v kombinácii s drevom. Má najmodernejšie technické vybavenie, minitelevízor s DVD prehrávačom a ponukou filmov. Osobný šofér vám v prípade záujmu zabezpečí aj prehliadku mesta Bratislava.

Podzemné garáže
Trojpodlažné podzemné garáže pre hotelových hostí sú uzatvorené pevnou bránou. V garáži je hosťom k dispozícii aj autoumyváreň

Expresný check-out
V prípade, že z akýchkoľvek dôvodov potrebujete rýchlejšie odubytovať, vyplňte špeciálny "express check-out formulár" a váš odchod z hotela bude vybavený bez čakania.

Neskorý check-out
Uvedomujeme si, že počas víkendu si chcete vychutnať pohodlie našich izieb o niečo dlhšie a preto môžete svoj odchod posunúť na 14. hodinu. Poprosíme vás včas to oznámte recepcii.

Informácie na recepcii
Na recepcii sa môžete informovať o spoločenských akciách, kultúrnych a športových podujatiach, rôznych výletoch po okolí a ak budete mať nejaké ďalšie požiadavky, službukonajúca recepčná vám ochotne pomôže.


Slovensko, study in Australia
SKonline® 2000-2014, Všetky práva vyhradené.