Kúpele |  Catering |  Austrália |  Ubytovanie |  Slovensko |  Referáty | 

Kúpele Slovenska

  ... zdravie, relax, pohoda ...
kúpele Slovenska lázně na Slovensku Slovakia spa
o nás    spolupráca    referencie    kontakt

 Kúpele Slovenska


 Wellness hotely

 Úvod
 Ubytovanie
 Relax a voľný čas
 Ceny a rezervácie
 Kúpalisko


1331. Hotel Thermal VadašREZERVUJTE SI
FOTOGALÉRIA
CENNÍK


Hotel Thermal Vadaš ako aj celý areál kúpaliska Vám chce zabezpečiť kvalitné služby, presné informácie o možnostiach hodnotného využívania voľného času tak, aby ste sa u nás cítili dobre, aby ste odchádzali od nás s príjemnými spomienkami a s túžbou opäť sa vrátiť do nášho južného mesta.

Hotel Thermal ponúka ubytovanie v dvojlôžkových izbách a 4 apartmánoch priamo na kúpalisku Vadaš, známom ako slovenské more, kde nájdete aj nový obrovský bazén s vlnobitím, s vodnou plochou 3800 m².

Stravovanie:
Hotelová reštaurácia Thermal ponúka široký sortiment jedál medzinárodnej kuchyne. Raňajky sú vo forme švédskych stolov. Obed a večera je podľa výberu zo širokej ponuky jedál. Snack bar slúži pre zábavu návštevníkom vo večerných hodinách.

Kongresové podujatia:
Na organizovanie kongresových podujatí rôzneho druhu ako sú napr. uzavreté spoločenské podujatia, školenia, porady, sedenia a pojednávania Vám hotel Thermal Vadaš ponúka k dispozícii svoju klimatizovanú konferenčnú miestnosť s kapacitou 30 -50 osôb.

Na recepcii hotela sa nachádza úschovňa cenných predmetov a v hoteli je zriadený detský kútik pre ubytované deti.

Parkovanie je možné priamo pred budovou hotela.

NOVÝ SYSTÉM VSTUPU DO AREÁLU

Pri nástupe na pobyt rekreačného strediska obdržíte čipové karty, ktoré Vám budú slúžit ako ubytovacie preukazy a zároveň Vám umožnia neobmedzený voľný vstup do areálu kúpaliska.  Čipovú kartu obdrží každý hosť, ktorý má viac ako 3 roky. Pri obdržani tejto čipovej karty hostia budú povinní zaplatiť zálohu vo výške 2 € (60.25 Sk) / ks. Záloha bude vrátená v plnej výške na konci pobytu, keď čipové karty budú odovzdané.


Slovensko, study in Australia
SKonline® 2000-2014, Všetky práva vyhradené.