Kúpele |  Catering |  Austrália |  Ubytovanie |  Slovensko |  Referáty | 

Kúpele Slovenska

  ... zdravie, relax, pohoda ...
kúpele Slovenska lázně na Slovensku Slovakia spa
o nás    spolupráca    referencie    kontakt

 Kúpele Slovenska


 Wellness hotely

 Úvod
 Ubytovanie
 Stravovanie
 Kongresy
 Relax a voľný čas
 Ceny a rezervácie
 MiniSki
 MaxiSki


1377. Hotel Grand Jasná ****REZERVUJTE SI
CENNÍK


REKONŠTRUKCIA OD 20.9. DO 1.12.2012

HOTEL GRAND JASNÁ **** BUDE UZAVRETÝ

V prestížnom Hoteli Grand v Jasnej objavíte tichý pôvab Nízkych Tatier, bezchybné služby a elegantné interiéry, ktoré Vám spríjemnia Váš oddych pod Chopkom.

Vychutnajte si maximálny luxus počas zimnej lyžovačky – Hotel Grand je postavený priamo pri lyžiarskej zjazdovke, od hotela majú lyžiari k údolnej stanici lanovky iba pár metrov.  Hotel leží priamo v srdci celoročného strediska cestovného ruchu v Jasnej, počas pobytu oceníte tesnú blízkosť turistických atrakcií. Ponorte sa do ticha a relaxujte v hotelovom wellness centre.

Leto ponúka ideálny čas, aby ste si vychutnali jeho slnečnú terasu s neopakovateľným výhľadom a nadýchli sa čerstvého vzduchu Liptova, zatiaľ čo zima je momentom, keď si v Jasnej užijete najlepšiu lyžovačku. Vďaka dokonalej kombinácii výhod ski in-ski out hotela situovaného v centre Jasnej priamo pri nástupnej stanici moderného lyžiarskeho strediska a vybaveniu spĺňajúceho náročné požiadavky našich hostí si môžete dopriať hýčkavý luxus, či už je dôvodom Vašej návštevy biznis, rodinná dovolenka alebo ste si prišli len tak oddýchnuť.

Na konci Demänovskej doliny v prekrásnej prírodnej scenérii stojí prestížny Hotel Grand. Od hotela Vás iba pár krokov delí ku zimným i letným aktivitám pod Chopkom, najznámejším vrchom Nízkych Tatier. Hotel Grand sa nachádza priamo pri lyžiarskej zjazdovke, od hotela majú lyžiari k údolnej stanici lanovky iba pár metrov.

Hotel Grand sa nachádza hodinu autom od popradského letiska, 3 hodiny od letiska v Krakowe a 4 hodiny od letiska v hlavnom meste, Bratislave.

VIP program pre rodiny a deti

Wellness Hotel Grand Jasná je prvým skutočne „kids friendly“ a rodinne orientovaným hotelom v regióne. My vieme, že skutočne dobrá rodinná dovolenka závisí na spokojnosti tých najmenších členov rodiny. Práve preto sme pre Vás pripravili špeciálne benefity pre deti, množstvo aktivít pre celú rodinu a vybavili sme sa všetkým, čo môže Váš pobyt zjednodušiť a spríjemniť.

Myslíme rovnako na ratolesti na mamičky a oteckov

Detské menu v reštaurácii, pretože deti majú svoju vlastnú predstavu o tom, čo je chutné
Detský kútik pri reštaurácii, ak deti jedia šikovnejšie a rodičia si chcú dopriať trochu súkromia
Keksíky pre mlsné jazýčky vždy o  16.00 hod  na recepcii, veď energiu treba dopĺňať a sladké ide aj tak do iného žalúdku
Detské rukávniky a plávacie kolesá požičiavame pri bazéne na recepcii wellness grátis, lebo čvachtanie vo vode patrí k dobrej dovolenke a treba preveriť výskyt ponoriek
Možnosť zakúpenia detských županov na recepcii, veď aj Spiderman má svoj dres
Pre Váš relax zapojte svoje detičky do niektorej z organizovaných aktivít alebo Vám radi zorganizujeme babysitting na objednávku (za poplatok)

Počet izieb:
157 izieb, z toho 6 apartmánov a 2 jednolôžkové izby

Počet konferenčných miestností: 5
 
Počet reštauračných zariadení: 1

Hotelové služby

Hotel Grand ponúka rozsiahle služby, čím sa chceme prispieť k vašej úplnej spokojnosti a pohodliu. Okrem nasledovných spomenutých sme pripravení vyjsť v ústrety aj Vašim individuálnym prianiam.

 • požičovňa bicyklov a športových potrieb
 • požičovňa spoločenských hier
 • detský kútik
 • internetový kútik (internetové pripojenie s rýchlosťou 2048 kbps., nastavenie siete: ESSID: “www.profinet.sk”;  IP adresa: DHCP; SMTP: smtp.profinet.sk )
 • wifi pripojenie (pokrytie: hotelová hala, lobby bar, veľká a malá konferenčná sála)
 • biliard (6 € /hod.)
 • parkovanie pri hoteli
 • laundry service – pranie a žehlenie
 • denná tlač
 • trezor
 • ski bus

V hoteli má prevádzku aj stredisková lyžiarska a snowboardová škola, požičovňa lyžiarskeho, bežeckého, snowboardového výstroja a doplnkov, moderná úschovňa lyžiarskeho  a snowboardového výstroja, športový obchod so značkovým oblečením a doplnkami.


Slovensko, study in Australia
SKonline® 2000-2014, Všetky práva vyhradené.