Kúpele |  Catering |  Austrália |  Ubytovanie |  Slovensko |  Referáty | 

Kúpele Slovenska

  ... zdravie, relax, pohoda ...
kúpele Slovenska lázně na Slovensku Slovakia spa
o nás    spolupráca    referencie    kontakt

 Kúpele Slovenska


 Wellness hotely

 Úvod
 Stravovanie
 Relax a voľný čas
 Procedúry
 Silvester
 Balíky 2014


1413. Hotel SitnoREZERVUJTE SI
FOTOGALÉRIA


Novo zrekonštruovaný trojhviezdičkový kongresový Hotel SITNO vo Vyhniach je svojou polohou v strede Slovenska a komplexným vybavením jedinečným zariadením svojho druhu v širokom regióne. Svojím situovaním necelých 6 km od hlavnej dopravnej spojnice miest Bratislava a Banská Bystrica a vzdialenosťou len 165 km od Bratislavy je ľahko dostupný z ktoréhokoľvek miesta na Slovensku.

Hotel pre svojich hostí ponúka ubytovanie v 106 dvojlôžkových izbách vrátane 5-tich rodinných izieb. K dispozícii je taktiež 7 komfortne zariadených apartmánov. V prípade potreby je možné využiť aj 20 prísteliek.

Prekrásne prírodné prostredie, neďaleké kúpele Sklené Teplice a banské mesto Banská Štiavnica s množstvom pamiatok chránených UNESCO vytvárajú vhodné podmienky pre poznávaciu a rodinnú dovolenku. V zime je možné navštevovať blízke lyžiarske strediská Skalka, Krahule a Ostrý grúň, kde je možné využívať bežecké trate a terény pre zjazdové lyžovanie.

Hotel disponuje veľkým športovo – relaxačným areálom s tenisovým a viacúčelovým ihriskom s umelým povrchom a nočným osvetlením. V blízkosti sa nachádzajú taktiež futbalové ihrisko a paint- ballový a biatlonový areál so strelnicou.

Stravovanie v hoteli je zabezpečené v dvoch reštauráciách s kapacitou po 120 a 150 miest a to ako formou bufetu , tak aj „a la carte“ servisom. Príjemné posedenie s predĺženou nočnou prevádzkou poskytuje Lobby bar pri recepcii s kapacitou 60 miest. V nočnom bowlingovovom bare nájdu vyžitie aj aktívnejší klienti - je pre nich otvorený denne od 16:00 do 04:00 hod. V lete je možné posedieť si na 2 krytých terasách s kapacitou 40 a 80 miest, či v altánku s grilom s kapacitou 130 miest.

Nadštandardným vybavením hotela Sitno je vnútorné relaxačné zázemie, ktoré okrem veľkého plaveckého bazéna , relaxačného bazéna s liečivou termálnou vodou, suchej a parnej sauny a fitnesscentra, poskytuje komplexnú rehabilitáciu v oddeleniach vodoliečby a elektroliečby pod dohľadom a zdravotného personal, Wellness & spa centrum je otvorené denne od 8:00 do 24:00 hod. a pre ubytovaných klientov je vstup do plaveckého, termálneho bazéna, suchej, parnej sauny a do fitness centra voľný počas celej doby pobytu.

Kongresové priestory pozostávajúce z viacúčelovej sály s kapacitou až 420 miest a 5-tich kongresových a seminárnych miestností s kapacitou od 15 do 110 miest umožňujú celoročný komplexný servis pre školenia, semináre, konferencie a kongresy. K dispozícii je potrebná prezentačná technika s príslušným servisom.


Slovensko, study in Australia
SKonline® 2000-2014, Všetky práva vyhradené.