Kúpele |  Catering |  Austrália |  Ubytovanie |  Slovensko |  Referáty | 

Kúpele Slovenska

  ... zdravie, relax, pohoda ...
kúpele Slovenska lázně na Slovensku Slovakia spa
o nás    spolupráca    referencie    kontakt

 Kúpele Slovenska


 Wellness hotely

 Úvod
 Ubytovanie a stravovanie
 Kongresy
 Relax a voľný čas
 Ceny a rezervácie
 Víkendové pobyty
 Senior pobyty
 Relaxačný pobyt


1532. Hotel Sorea ĽubovňaREZERVUJTE SI
FOTOGALÉRIA
CENNÍK


Hotel SOREA Ľubovňa leží v malebnej doline Ľubovnianskych kúpeľov, na rozhraní Spišskej Magury a Levočských vrchov, len 7 km od mesta Stará Ľubovňa. Región sa preslávil vďaka výskytu množstva minerálnych prameňov a patrí ku klimaticky najčistejším oblastiam strednej Európy.

Hotel SOREA Ľubovňa je ocenený Certifikátom "Zariadenie priateľské k rodinám a deťom" v rámci projektu "Vstúpte s dieťaťom". Platnost certifikácie je na základe skutočného stavu hodnotených služieb kontrolavaná Úniou materských centier.

Vďaka svojej ubytovacej kapacite patrí hotel SOREA Ľubovňa k najväčším hotelom na Slovensku. Hotel je vhodný pre organizovanie veľkých kongresov ale aj ideálnym miestom pre oddych rodín s deťmi vo všetkých ročných obdobiach. Poskytuje širokú ponuku doplnkových športovo-relaxačných služieb, ktoré v kombinácii s nádherným okolím vytvárajú dokonalé podmienky pre oddych.

Ďalšie hotelové služby: finančné služby Western union, predaj suvenírov, zmenáreň non stop, prenájom hotelových trezorov, čistenie a pranie prádla, bezplatné požičanie žehličky, fénu.

Na požiadanie pre Vás zabezpečíme: opekanie pri ohnisku spolu s lahodnými tónmi goralskej muziky, zábavný program pre deti aj dospelých, kvetinovú výzdobu, hotelovú dopravu, sekretárske a tlmočnícke služby


Slovensko, study in Australia
SKonline® 2000-2014, Všetky práva vyhradené.