Kúpele |  Catering |  Austrália |  Ubytovanie |  Slovensko |  Referáty | 

Kúpele Slovenska

  ... zdravie, relax, pohoda ...
kúpele Slovenska lázně na Slovensku Slovakia spa
o nás    spolupráca    referencie    kontakt

 Kúpele Slovenska


 Wellness hotely

 Úvod
 Procedúry
 Služby hotela
 Pobyty


1746. Hotel Flóra DudinceREZERVUJTE SI
FOTOGALÉRIA


Pokiaľ máte záujem stráviť dovolenku alebo pár dní oddychu v peknom, pokojnom a príjemnom prostredí a popritom si zrelaxovať organizmus , radi Vás privítame. My sa postaráme o to, aby ste sa u nás dobre cítili, aby ste si oddýchli, aby ste načerpali novú energiu.

Hotel FLÓRA sa nachádza v okrajovej časti kúpeľnej zóny mesta Dudince, v blízkosti Aquaparku s toboganmi a bazénom s minerálnou vodou. Dudince sú známe jednak výnimočnou liečivou vodou, ako aj tým, že majú na Slovensku najviac slnečných dní v roku.

Kapacita hotela je 130 lôžok, čo dáva hotelu charakter príjemnej rodinnej atmosféry. Ubytovanie poskytujeme v jedno a dvojposteľových izbách a apartmánoch. Telefóny na izbách majú priamu voľbu na volania do všetkých sietí. Všetky izby majú balkón, kúpeľňu so sprchovacím kútom a WC, TV – SAT, chladničku. Od januára 2008 je daný do užívania nový výťah.

Apartmány sú po celkovej rekonštrukcii – plastové okná, nový nábytok, laminátové podlahy, vynovené kúpeľne so sprchovacím kútom. Možnosť prístelky.

Izby - všetky sú po celkovej rekonštrukcii – plastové okná, nový nábytok, laminátové podlahy, vynovené kúpeľne so sprchovacím kútom. Možnosť prístelky.

Všetky izby majú balkón, kúpeľňu so sprchovacím kútom a WC, TV – SAT, chladničku.

Stravovanie poskytujeme v jedálni hotela, s kapacitou 150 miest. Raňajky podávame formou bufetových stolov, obed výberom z 3 menu, pričom je jeden druh vždy bezmäsitý. Večeru podávame výberom minimálne z 2 menu. Zabezpečujeme taktiež prípravu diétnych jedál i vegetariánsku stravu. V letných mesiacoch organizujeme 1 x do týždňa večeru, kde sú podávané grilované jedlá v priestoroch letnej terasy.


Slovensko, study in Australia
SKonline® 2000-2014, Všetky práva vyhradené.