Kúpele |  Catering |  Austrália |  Ubytovanie |  Slovensko |  Referáty | 

Kúpele Slovenska

  ... zdravie, relax, pohoda ...
kúpele Slovenska lázně na Slovensku Slovakia spa
o nás    spolupráca    referencie    kontakt

 Kúpele Slovenska


 Wellness hotely

 Úvod
 Stravovanie
 Relax
 Šport


1973. Hotel Victoria***REZERVUJTE SI
FOTOGALÉRIA
CENNÍK


Hotel poskytuje ubytovacie, stravovacie, športové, relaxačné a kongresové kapacity určené pre obchodnú klientelu, organizáciu firemných podujatí a zároveň ponúka prijemnú atmosféru pre strávenie kvalitnej rodinnej dovolenky.

Podhorský, komfortne a útulne zariadený hotel je situovaný v tichej časti mesta Martin, lokalite Podháj , je napojený priamou komunikáciou k vstupu do areálu Martinských holí. Jeho poloha ponúka široké možnosti aktívneho oddychu v oblasti Malej a Veľkej Fatry.

Dobrá poloha hotela umožňuje ocitnúť sa v krátkom čase (5 min.) priamo na okraji Martinských holí a využiť ich prekrásnu prírodu na turistiku, cykloturistiku a v zimnom období na zjazdové a bežecké lyžovanie. Čakajú na vás kilometre pekných turistických a lyžiarskych trás.
Ak sa vyberiete opačným smerom, za rovnaký čas dosiahnete centrum mesta Martin, kde na novovybudovanej pešej zóne Vás privíta príjemná atmosféra obchodíkov a kaviarničiek.

Kapacita hotela je 45 – 55 postelí.
Pre našich hostí je pripravené moderné ubytovanie s možnosťou výberu z dvojlôžkových izieb, „family“ izieb, alebo apartmánov.
K dispozícii sú:
11 dvojlôžkových izieb (2-4 osoby)
3 „family“ izby (4 osoby)
5 apartmánov (4 – 5 osôb)
Každá izba je vybavená TV, rádiom, telefónom, trezorom, fénom, pripojením na internet a minibarom. Non stop internet a parkovisko v cene ubytovania.

KONGRESOVÉ CENTRUM
K dispozícii je salónik s kapacitou 30 osôb, vybavený audio a video technikou pre účely organizácie firemných porád, školení a výcvikov. Prístup na internet.


Slovensko, study in Australia
SKonline® 2000-2014, Všetky práva vyhradené.