Kúpele |  Catering |  Austrália |  Ubytovanie |  Slovensko |  Referáty | 

Kúpele Slovenska

  ... zdravie, relax, pohoda ...
kúpele Slovenska lázně na Slovensku Slovakia spa
o nás    spolupráca    referencie    kontakt

 Kúpele Slovenska


 Wellness hotely

 Úvod
 Relax
 Indoor golf
 Golfové ihrisko
 O golfe
 Wellness pobyt
 Relax pobyt
 Golf pobyt


1998. Hotel International****REZERVUJTE SI


Novootvorený hotel s komfortne a štýlovo zariadenými izbami a kvalitnými službami. Svoje služby ponúka golfovým hráčom, rodinám s deťmi, víkendujúcim, obchodným cestujúcim ako aj dovolenkujúcim vychutnávajúcim si blízkosť Vysokých a Nízkych Tatier, Slovenského raja a Pieninského národného parku.

Hotel ponúka 28 komfortne zariadených dvojposteľových izieb a 1 apartmán. K vybaveniu izieb neodmysliteľne patrí TV príjmač s rádiom a satelitným príjmom, telefónom, pripojenie na internet, balkón a minibar s chladničkou. Ubytovanie so vstupmi do fitnes, bazénov, sáun a zľavami na fee za ihrisko. Bezbariérový prístup do hotela. Priamo pred vstupom je odpalisko č. 1.

Lobby bar, kaviareň
 
Príjemné posedenie v lobby bare s krbom, pohodlie s výhľadom na scenériu Vysokých Tatier a Old course (staré ihrisko). Širokouhlý televízny príjmač prináša informácie o dianí v golfe. Denná tlač vyplní voľné chvíľky. Z obidvoch strán terasy s pohodlným sedením na slniečku.
Zaujímavý výber múčnikov, zmrzlinových pohárov, kávy, alkoholických a nealkoholických nápojov.
Počas šťastných hodiniek od 14:00 - 17:00 podávame šálku kávy a koláč za jednotnú cenu 40,- Sk.

Otvorené: 10:00 - 23:00 hod.
Kapacita: 40 miest

Indoor bar a golfový trenažér
  
Vhodný na večerné akcie, rovnako ako športovo ladené denné posedenie v každom počasí. Nachádzajú sa tu dva golfové simulátory, putting green s umelým povrchom a tanečný parket.

Reštaurácia, kaviareň
 
Reštaurácia hotela International umožňuje realizáciu väčších spoločenských podujatí, rodinných osláv i firemných akcií. Skúsený šéfkuchár, pestrý jedálny lístok a pozorná obsluha urobia z návštevy našej reštaurácie kulinársky zážitok. Ponuka jedál a nápojov uspokojí aj tých najnáročnejších gurmánov.

Otvorené: 10:00 - 22:00 hod.

Kapacita:
terasa - 80 miest
reštaurácia - 96 miest
zimná záhrada - 42 miest
Lobby bar + kaviareň - 40 miest.

Konferenčná miestnosť
 
Konferenčná miestnosť určená k usporiadaniu tlačových konferencií, workshopov a seminárov, využiteľná tiež ako zázemie pre organizátorov golfových turnajov. Vybavenie ponúka telefónne pripojenie, internet a audio video systém, projektor vrátane projekčného plátna.

Kapacita v závislosti od spôsobu usadenia: 50 miest

PRO Shop
 
V PRO shope ponúkame široký výber golfového vybavenia a športového oblečenia pre začínajúcich i skúsených golfistov. Menej skúseným pri výbere pomôže zaškolený personál.

Podujatia
   
Priame prepojenie reštaurácie s kaviarňou je vhodné pre usporiadanie banketov, rautov, spoločenských večierkov, stužkových, svadieb a iných rodinných či firemných osláv. Pri týchto príležitostiach sa môžu využívať aj ďalšie priestory hotela napr. konferenčná miestnosť, terasy alebo priestory golfovej akadémie.

Priestory hotela si môžete objednať na rôzne akcie:
- rodinné oslavy
- stužkové
- firemné akcie
- služby reštauračného stravovania
- konferenčné aktivity - semináre a konferencie do 50 osôb


Slovensko, study in Australia
SKonline® 2000-2014, Všetky práva vyhradené.