Kúpele |  Catering |  Austrália |  Ubytovanie |  Slovensko |  Referáty | 

Kúpele Slovenska

  ... zdravie, relax, pohoda ...
kúpele Slovenska lázně na Slovensku Slovakia spa
o nás    spolupráca    referencie    kontakt

 Kúpele Slovenska


 Wellness hotely

 Úvod
 Ubytovanie
 Stravovanie
 Kongresy
 Relax a šport
 Balíky
 Ceny a rezervácie


2028. Hotel Dixon****REZERVUJTE SI
FOTOGALÉRIA
CENNÍK


Hotel Dixon**** je novovybudovaný hotel obklopený zeleňou a lesoparkom, nachádza sa v oddychovej zóne mesta Banská Bystrica, pri letnom kúpalisku a športovo-rekreačnom areáli. Vybavenie hotela a kvalifikovaný personál zaručujú poskytovanie kvalitných služieb podľa priania klienta. Zodpovedný prístup personálu s dôrazom na detaily je zárukou spokojnosti hostí a úspešnej realizácie jednotlivých akcií.

Hotel poskytuje komfortné ubytovanie v 107 izbách a klimatizovaných apartmánoch s nadštandardným vybavením vrátane SAT-TV/PAY-TV, multimediálny informačný TV systém, internet. Celková ubytovacia kapacita je 211 lôžok a 30 prísteliek, z toho je 50 dvojlôžkových izieb KOMFORT****, 11 klimatizovaných apartmánov****, 43 dvojlôžkových izieb ŠTANDARD*** a 3 jednolôžkové izby ŠTANDARD***.

Gastronomické služby ponúka hotelová reštaurácia, pri kongresových akciách sú využité aj ďalšie priestory s kapacitou 300 miest.
Večerný relax a uvoľnenie v príjemnom prostredí ponúka nočný bar. V letných mesiacoch je otvorená priestranná terasa s letným barom a záhradným grilom.

Hotel poskytuje výborné podmienky na aktívny oddych nielen pre hotelových hostí ale aj pre návštevníkov hotela. Hotel svojím vybavením ponúka široké možnosti na doplnkový program, či už počas konferenčných podujatí ako aj na organizovanie samostatných firemných športových podujatí alebo relaxačných pobytov. K hotelu patrí tenisový/squashový areál a relaxačné centrum Vitálny svet.


Slovensko, study in Australia
SKonline® 2000-2014, Všetky práva vyhradené.