Kúpele |  Catering |  Austrália |  Ubytovanie |  Slovensko |  Referáty | 

Kúpele Slovenska

  ... zdravie, relax, pohoda ...
kúpele Slovenska lázně na Slovensku Slovakia spa
o nás    spolupráca    referencie    kontakt

 Kúpele Slovenska


 Wellness hotely

 Úvod
 Ubytovanie
 Stravovanie
 Šariš relax centrum
 Firemné akcie
 Voľný čas
 Wellness víkend
 Wellness pobyt PLUS


2326. Šariš ParkREZERVUJTE SI
CENNÍK


Jedinečné zariadenie vo Veľkom Šariši – ŠARIŠ PARK – sa nachádza len 5 km od Prešova. ŠARIŠ PARK je ideálnym miestom stretnutí pri dobrom jedle s priateľmi, rodinou alebo obchodných partnerov.

Okrem chutnej domácej stravy v ŠARIŠ PARKU nájdete ubytovanie, wellness a množstvo doplnkových služieb, ktoré vám pobyt u nás spríjemnia, či už k nám zavítate počas pracovného týždňa alebo víkendu.

Či prichádzate zblízka alebo zďaleka, určite vás potešia špeciality tradičnej kuchyne. V našej bohatej ponuke nechýbajú ani jedlá medzinárodnej kuchyne. Jedlá podávame na salaši, v reštaurácii, dvoch salónikoch, kolibe a vínnej pivnici.

Ubytovať sa môžete v apartmánových dreveniciach Šarišskej dediny; v ponuke je i ubytovanie hotelového typu***. Celková ubytovacia kapacita je 67 miest.

Nové wellness centrum, ktoré je súčasťou ŠARIŠ PARKU – ŠARIŠ RELAX CENTRUM – poskytne obnovu vášmu telu i duchu. V relaxačnom centre s príjemnou atmosférou tradičnej dediny nájdete:

  • Relaxačný bazén s atrakciami
  • Saunový svet
  • Masáže
  • Vnútorné a vonkajšie športoviská – tenisový kurt, fitnes, požičovňa športových potrieb, požičovňa bicyklov a iné.

Pre firmy
Potrebujete usporiadať firemné školenie, obchodné rokovanie, teambuildingovú akciu alebo chcete pre svojich zamestnancov pripraviť niečo nezvyčajné? ŠARIŠ PARK vám ponúka komplexné riešenie vašich požiadaviek. Zabezpečíme vám rezerváciu miestnosti, menu, kultúrny a doplnkový program, organizáciu a koordináciu celého podujatia.

Pre cyklistov
Špeciálne pre cyklistov sme pripravili cyklistický balík služieb. Ako prví v regióne sme držiteľom certifikátu „Vitajte cyklisti“ – tu k nahliadnutiu. Viac informácií o projekte nájdete na www.vitajtecyklisti.sk

Pre deti – V ŠARIŠ PARKU myslíme aj na deti!
Detské menu, detská vysoká stolička, prebaľovací pult, nočník, detský kútik, detské ihrisko… ŠARIŠ PARK je držiteľom prestížneho certifikátu CK Atis – Dovolená s detmi.

Múzeum pivovarníctva
Nezvyčajnou atrakciou je expozícia Múzea pivovarníctva, ktoré sa nachádza v areáli ŠARIŠ PARKU. Odfotiť sa tu môžete aj so Smädným mníchom, či získať informácie o histórii pivovarníctva v Šarišskom regióne.

Remeselné dielne – kováčska dielňa
Či už máte záujem o kúpu suveníru alebo krátku prehliadku, prvá z remeselných dielní ŠARIŠ PARKU je vám k dispozícii.

Amfiteáter
Miesto konania nepravidelných kultúrnych akcií počas letnej sezóny.


Slovensko, study in Australia
SKonline® 2000-2014, Všetky práva vyhradené.