Kúpele |  Catering |  Austrália |  Ubytovanie |  Slovensko |  Referáty | 

Kúpele Slovenska

  ... zdravie, relax, pohoda ...
kúpele Slovenska lázně na Slovensku Slovakia spa
o nás    spolupráca    referencie    kontakt

 Kúpele Slovenska


 Wellness hotely

 Úvod
 Relax a voľný čas
 Jeseň Akcia
 Silvester
 Lyžovačka AKCIA


2882. Hotel Residence****REZERVUJTE SI
FOTOGALÉRIA
CENNÍK


RESIDENCE HOTEL****  je situovaný v srdci Slovenska v dedinke Donovaly  pod Nízkymi Tatrami. Donovaly sú taktiež spojkou medzi Nízkymi Tatrami,  Veľkou Fatrou a Starými  Horami.
Donovaly sú súčasťou Národného Parku Nízke Tatry a sú najznámejším a najpopulárnejším lyžiarskym strediskom na strednom Slovenku.

Novootvorený luxusný RESIDENCE HOTEL**** v Nízkych Tatrách poskytuje služby, ktoré uspokoja aj toho najnáročnejšieho zákazníka. Hotel v srdci Donovalov poskytuje svojim návštevníkom jedinečnú možnosť nazrieť do tajov alternatívnej medicíny nazývanej ajurvéda. Objavte svet harmónie a priveďte svoje telo do rovnováhy v našom welness centre.

Ubytovanie

V RESIDENCE HOTEL****  nájde komfort celá rodina, keďže hotel poskytuje niekoľko možností ubytovania pre rodiny s deťmi. Pre maximálne pohodlie celej rodiny sú v našom hoteli k dispozícii detské stoličky, detské postieľky, detské vaničky, prebaľovacie pulty, detské menu v reštaurácii a mnoho aktivít pre deti.

Ubytovacia kapacita 190 lôžok je rozdelená do 66 dvojlôžkových izieb a 29 obývacích miestností, ktoré sa dajú podľa Vášho želania otvoriť. Okrem vybavenej kuchynskej linky u nás nájdete 2 prístelky s rozmermi plnohodnotného lôžka.

2-lôžková  izba Štandard

Vybavenie: LCD televízor, internet, telefón, trezor, minibar

2-lôžková izba Superior

Superior Double  je kombináciou dvojlôžkovej izby a samostatnej obývacej miestnosti s kuchyňou. Súčasťou Superior Double je priestranná kúpeľňa s vaňou.
Vybavenie: LCD televízor, internet, telefón, trezor, minibar, kuchyňa vybavená indukčnou rúrou, mikrovlnkou, chladničkou, práčkou a varnou konvicou

Apartmán

Apartmány ponúkajú komfortné a luxusné ubytovanie v dvoch spálňach spolu s priestrannou obývacou izbou, ktorej súčasťou je kuchynský kútik, pohodlná sedačka a balkón. V spálňach je možné pripraviť oddelené lôžko aj manželské postele.
Vybavenie: LCD televízor, internet, telefón, trezor, minibar, kúpeľňa s vaňou, kuchyňa vybavená indukčnou rúrou, mikrovlnkou, chladničkou, práčkou a varnou konvicou

Family suite

Family suite sú rodinné izby, ktoré sú špeciálnou ponukou v RESIDENCE HOTEL****. Sú to dve spálne prepojené dverami, ideálne pre rodiny s malými deťmi.
Vybavenie: LCD telvízor, Internet, Telefón, Trezor, Minibar, Kúpeľňa s vaňou

Stravovanie

Grand Restaurant

V reštaurácii Grand Restaurant Vám každý deň pripravíme špeciálitky, ktoré sú neodmysliteľnou súčasťou pohodlnej a luxusnej dovolenky. Raňajky sú podávané formou bufetu, večeru si môžete vybrať z ponuky teplých a studených jedál taktiež formou bufetu.
Kapacita: 100 osôb

Diamont Hill Restaurant

V Diamond Hill Restaurant Vás budeme radi rozmaznávať ponúkanými špecialitami z jedálneho lístka pripravené pod dozorom nášho šéfkuchára. Podľa príležitosti a ročného obdobia starostlivo pripravujeme tematické večere s aktuálnou ponukou kvalitne pripravovaných jedál. Aj na horách sa môžete cítiť luxusne.
Kapacita: 70 osôb

Café Residence

V dennom bare Café Residence s terasou a výhľadom na lesy a kopce Nízkych Tatier sa môžete ohriať pri poháriku teplého grogu alebo pri šálke silného čaju. Večerné posedenie Vám radi spríjemníme širokou ponukou kvalitných slovenských i zahraničných vín.
Kapacita: 45 osôb

RESIDENCE HOTEL**** Donovaly Vám ponúka aj cateringové služby.

Kongresy

Priestory:

RESIDENCE HOTEL****  je vhodným miestom pre usporiadanie seminárov, školení, konferencií, či firemných prezentácií. V priestoroch hotela sa nachádza rokovacia sála Grand Residence, ktorá sa dá rozdeliť na dva menšie konferenčné salóniky Residence I a Residence II.
Radi Vám pripravíme občerstvenie a stravovanie s kompletnými gastronomickými službami podľa želania. Každú ponuku vypracujeme individuálne podľa Vašich predstáv. 


Ku každému kongresu Vám dokážeme zabezpečiť sprievodný program a outdoorové aktivity.

Kapacita:

 

MiestnosťKinoŠkolaTvar UTvar TTvar IŽeneva
Grand Residence200 osôb140 osôb76 osôb76 osôb80 osôb84 osôb
Residence I100 osôb68 osôb36 osôb36 osôb40 osôb44 osôb
Residence II100 osôb62 osôb36 osôb36 osôb40 osôb40 osôb

Vybavenie:

RESIDENCE HOTEL**** ponúka profesionálne technické vybavenie rokovacích miestností.

  • Dataprojektor
  • Flipchart
  • Mikrofóny
  • Premietacie plátno
  • Ozvučenie
  • DVD/CD prehrávač
  • Tlmočnícke zariadenie
  • Rečnícky pult
  • Bezdrôtové internetové pripojenie
  • Ostatné ON REGUEST
Slovensko, study in Australia
SKonline® 2000-2014, Všetky práva vyhradené.