Špecialista na kúpele a wellness na Slovensku
ZAVOLAJTE NÁM
0905 986 199

Kováčová kúpele

Slovensko

Kúpele Kováčová sa nachádzajú mimo mestského ruchu a atmosféra kúpeľného parku zaručuje výborné podmienky na liečenie a duševnú relaxáciu. Kováčová je vďaka svojej polohe a jedinečnej športovej infraštruktúre rajom pre aktívnych ľudí. Vodné športy, plávanie, tenis, jazdectvo, turistika, cykloturistika – to je len časť ponuky, ktorú tu nájdete.
Kováčovský rybník, ktorý sa nachádza priamo v kúpeľnom areáli, dáva možnosti športového vyžitia a relaxu v tichu tunajšej prírody.

V Kováčovej je termálna liečivá voda popisovaná ako síranovo-hydrouhličitanová, vápenato-horečnatá, termálna, hypotonická. Po ochladení tejto vody  sa prameňom napĺňa kúpeľný bazén a vane určené pre klientov kúpeľov a pacientov.

V kúpeľoch Kováčová sa liečia choroby pohybového ústrojenstva, nervové choroby, choroby tráviaceho ústrojenstva, choroby z poruchy látkovej výmeny a žliaz s vnútornou sekréciou, choroby obličiek a močových ciest a ženské choroby. Základom kúpeľnej liečby sú bazénové a vaňové kúpele, doplnené termálnymi zábalmi, klasickou, podvodnou i reflexnou masážou a komplexnou fyzikálno-rehabilitačnou terapiou.

Pobyty v kúpeľoch Kováčová
Kováčová kúpele
Relaxačno - liečebný pobyt, Penzión DETVAN
cena za osobu/noc od
43,00 €
Minimálna dĺžka
7 nocí