Kúpele |  Catering |  Austrália |  Ubytovanie |  Slovensko |  Referáty | 

Kúpele Slovenska

  ... zdravie, relax, pohoda ...
kúpele Slovenska lázně na Slovensku Slovakia spa
o nás    spolupráca    referencie    kontakt

 Kúpele Slovenska


 Wellness hotely

 Úvod
 Ubytovanie
 Stravovanie
 Kongresy
 Relax a voľný čas
 Ceny a rezervácie


1314. Hotel DevínREZERVUJTE SI
FOTOGALÉRIA
CENNÍK


Vybavenie objektu

aktivity: squash,

GSM sieť: squash,

kongresové služby: squash,

okolie objektu: squash,

prístup autom: squash,

špeciálne služby: squash,

vybavenie izieb: squash,

vybavenie zariadenia: squash,


OBNOVA HOTELA DEVÍN

Vážení hostia a priatelia Hotela Devín, dovoľte nám informovať Vás, že

1. septembra 2011 začala komplexná obnova hotela,
ktorá znamená dočasné prerušenie jeho prevádzky.

Naším hlavným cieľom je nadviazať na dlhodobú tradíciu prominentného hotela v centre Bratislavy a citlivo obnoviť priestory hotela v súlade s jeho pôvodným charakterom.

Tešíme sa na stretnutie na jar 2012!

Priamo na nábreží rieky Dunaj a bezprostredne v historickom centre Bratislavy nájdete Hotel Devín, ktorý už od roku 1954 neodmysliteľne patrí k histórii hlavného mesta. Vďaka svojmu výraznému architektonickému štýlu je hotel považovaný za klenot funkcionalizmu, rovnako si však v ňom našli svoje miesto aj umelecké diela najvýznamnejších slovenských výtvarníkov.

Výhodná poloha v kombinácii s veľkorysosťou riešenia vnútorných priestorov a vysokým štandardom služieb predurčuje hotel na to, aby sa stal sám o sebe svetom podnikania a luxusu, ktorý vám učaruje od prvého okamihu.

V hoteli nájdete štýlové stolovanie vo Francúzskej reštaurácii, odhalíte príjemnú atmosféru Lobby baru a môžete si vychutnať napríklad pracovné raňajky v kaviarni s výhľadom na nábrežie Dunaja.

Ak potrebujete prenocovať, tak je vám k dispozícii niektorá z komfortne vybavených izieb či exkluzívne prezidentské apartmány poskytujúce maximálne pohodlie a luxus.

Centrum Relax vám pomôže uniknúť ruchu mesta a nájsť si chvíľku pre seba, či už v posilňovni alebo pri masáži či vo vyhrievanom bazéne. Alebo vyzvete priateľov na squashový turnaj...

Pre organizovanie konferencii, recepcii a iných dôležitých podujatí ponúka hotel všetko potrebné – elegantné a priestranné navzájom kombinovateľné priestory Kongresového centra, špičkové technické vybavenie a samozrejme vždy profesionálny personál, ktorý zabezpečí, aby všetko bolo podľa vašich predstáv.

Veríme, že sa v Hoteli Devín budete cítiť prinajmenšom tak dobre ako herci Michael York a Jean Paul Belmondo, český slávik Karel Gott, prezidenti Václav Havel a Alexander Kvasnievsky či samotný Dalajláma...


Slovensko, study in Australia
SKonline® 2000-2014, Všetky práva vyhradené.