Kúpele |  Catering |  Austrália |  Ubytovanie |  Slovensko |  Referáty | 

Kúpele Slovenska

  ... zdravie, relax, pohoda ...
kúpele Slovenska lázně na Slovensku Slovakia spa
o nás    spolupráca    referencie    kontakt

 Kúpele Slovenska


 Wellness hotely

 Úvod
 Relax a voľný čas
 Medical a Spa centrum
 Ceny a rezervácie
 Liečebný pobyt
 Wellness pobyt
 Relax & SPA
 YOU & ME
 Vitality


1387. Hotel Kaskády ****REZERVUJTE SI


30 % ZĽAVA Z POBYTOVÝCH BALÍKOV
OD NEDELE DO STREDY

Kongresové a wellness centrum Kaskády vyrástlo na upätí Kremnických vrchov, medzi mestami Zvolen a Banská Bystrica. Oblasť je známa a intenzívne využívaná najmä pre liečivé účinky tu vyvierajúcich termálnych prameňov, ktoré plnia aj termálne bazény rehabilitačno-relaxačného centra Kaskády. Nemusíte byť pacientom, aby ste mohli pocítiť ich blahodarný účinok na Vašom organizme.

Hotel je dobre dostupný z diaľnice E77 (odbočka Sielnica). Transfer z letiska Sliač trvá cca 5 min.

Ubytovanie:
Kapacita hotela je 164 lôžok. Moderne zariadené jedno a dvojposteľové izby. Každá izba má vlastnú kúpeľňu, sociálne zariadenie, televízor so satelitným príjmom, chladničku, telefón, fén a trezor. Hotel poskytuje originálne ubytovanie aj pre najnáročnejších klientov v štýlových luxusných apartmánoch s nadštandardným vybavením.

Stravovanie:
Výborná klasická kuchyňa zosúladená najnovšími poznatkami v oblasti gastronómie. Pre klientov, ktorí milujú slovenské špeciality je pripravená Slovenská koliba hneď vedľa hotela s možnosťou organizovania menších spoločenských akcií.

Kongresy:
Veľká kongresová hala s kapacitou 200 ľudí je vybavená audiovizuálnou technikou. Menšie konferenčné miestnosti s kapacitou 10 - 30 ľudí sú vhodné na realizáciu školení, porád, firemných prezentácií a workshopov. Príjemné prostredie pre menšie obchodné rokovania poskytuje Modrý salónik s kapacitou 8 osôb. Možnosť využiť reštauračné služby priamo v salóniku.

 


Slovensko, study in Australia
SKonline® 2000-2014, Všetky práva vyhradené.