Kúpele |  Catering |  Austrália |  Ubytovanie |  Slovensko |  Referáty | 

Kúpele Slovenska

  ... zdravie, relax, pohoda ...
kúpele Slovenska lázně na Slovensku Slovakia spa
o nás    spolupráca    referencie    kontakt

 Kúpele Slovenska


 Wellness hotely

 Úvod
 Ubytovanie
 Stravovanie
 Kongresy
 Relax a voľný čas
 Procedúry
 Dámska jazda
 Senior
 Víkend
 Romantický pobyt
 Rodinný balík
 Dokonalý zážitok
 Liečebný pobyt
 Boľavý chrbát
 LETO


1550. Hotel Magnólia ****REZERVUJTE SI
FOTOGALÉRIA


Priamo v centre mesta Piešťany na začiatku pešej zóny v prekrásnom prírodnom prostredí na nábreží rieky Váh je umiestnený hotel **** Magnólia. Hotel má kapacitu 137 izieb vrátane 10 apartmánov s výhľadom na pohorie Považský Inovec. Hotel spĺňa požiadavky aj tých najnáročnejších klientov a je vhodný na rôzne relaxačné pobyty a firemné školenia, semináre, kongresy a konferencie.

Po rekonštrukcii hotela sú k dispozícii tri poschodia s moderne vybavenými izbami. Raňajky formou bufetových stolov, vstup do bazénu a 1x do infra sauny sú pre hotelových hostí poskytnuté grátis.

Hotel Magnólia zároveň ponúka priestory Veľkej kongresovej sály (200 miest) spojenej s dvomi menšími salónikmi (40 + 40 miest), kongresovej sály Herold (80 miest) a salónika Diplomat (10 miest). Tieto priestory sú ideálne na organizovanie kongresov, seminárov, prezentácií, školení a iných firemných či spoločenských podujatí.

Relaxačné centrum Vám poskytne bazén s vyhrievanou vodou a protiprúdom, infra saunu, fínsku saunu, masáže, jacuzzi, kozmetické služby a ďalšie množstvo relaxačných procedúr.

Piešťany sú najznámejšie a najväčšie slovenské kúpele, zamerané na liečbu reumy, ischiasu, ale i ďalších porúch pohybového aparátu. Prvá písomná zmienka o piešťanských termálnych prameňoch je z roku 1549. Teplota prameňov dosahuje až 69°C. Ich liečivé účinky vyhľadávajú ročne tisícky návštevníkov z celého sveta. Piešťany nie sú známe len vďaka termálnym prameňom, ale aj miernym podnebím s najväčším počtom slnečných dní v roku. Túto skutočnosť môžete oceniť najmä v letnom období, kedy je v Piešťanoch hlavná turistická sezóna. Veľmi príjemné sú najmä prechádzky po kúpeľnom ostrove s množstvom zelene, jazierkami so vzácnou rastlinou Viktoria Regia a pozoruhodnou architektúrou liečebných domov.


Slovensko, study in Australia
SKonline® 2000-2014, Všetky práva vyhradené.