Kúpele |  Catering |  Austrália |  Ubytovanie |  Slovensko |  Referáty | 

Kúpele Slovenska

  ... zdravie, relax, pohoda ...
kúpele Slovenska lázně na Slovensku Slovakia spa
o nás    spolupráca    referencie    kontakt

 Kúpele Slovenska


 Úvod
 Poloha
 Indikácie
 Pobyty
 Ubytovanie
 Voľný čas
 Stornopodmienky
 Ceny a rezervácie

 Úvod
 Služby
 Procedúry
 Typy pobytov


1982. Hotel Máj***REZERVUJTE SI
FOTOGALÉRIA


!!!
V pondelok 9. januára začíname s rekonštrukciou zariadenia izieb na 3. poschodí. práce budú vykonávané v pracovných dňoch v čase od 8 do 16 hodiny tak, aby sme hostí čo najmenej obťažovali hlukom. predpokladaný koniec prác je 31.1.2017, ale nepredvídateľné okolnosti môže termín ukončenia prác posunúť.
!!! 

Nová liečebná procedúra v ponuke
Minerálno-sírny bahenný zábal

Sympatický plne bezbariérový Spa & Wellness Hotel Máj Piešťany pre všetky generácie, pre seniorov i rodiny s deťmi je tu pre Vás so svojou ponukou. Krytý bazén s vodou 32°C a slnečnou terasou, liečebné i exotické masáže, vírivka či perlička, zábaly, sauna či solárium a k tomu služby pre krásu, ako kozmetika, kaderníctvo, manikúra, pedikúra... Takmer 50 relaxačných, liečebných a skrášľovacích služieb pod jednou strechou.
 
Hľadáte pohodlné ubytovanie v Piešťanoch? Alebo wellness víkendový pobyt s príjemnými relaxačnými službami a množstvom bonusov zdarma? Či skôr romantický pobyt pre dvoch? Potrebujete vypnúť a odreagovať stres pri športových aktivitách? Hľadáte wellness hotel s ponukou pre rodiny s deťmi, ako je plávanie batoliat a detí, detský kútik, detské ihrisko, detská postieľka a stolička, detské menu? Alebo ste seniori, ktorí si chcú upevniť vitalitu a zdravie v Piešťanoch s ich tradíciou kúpeľnej liečby? Príďte k nám a pokojne vezmite i vnúčatá či psíka. Využite ponuky LAST MINUTE  a AKCIOVÉ PONUKY. Ponúkame tiež ZĽAVY PRE SENIOROV.
 
Chcete usporiadať firemné dni, školenie, pobyt pre obchodných partnerov? Ponúkame kompletne vybavené konferenčné priestory a po pracovnom programe uvoľnenie v našom Relax a Beauty centre.
 
Pre skupinové pobyty radi prispôsobíme služby Vašim požiadavkám. Zabezpečíme zábavu či športové aktivity, ako aj návštevu kultúrnych podujatí. Parkovanie pre autobusy je zdarma. 
 
Ste imobilný, telesne postihnutý  či vozíčkar a na dovolenke narážate na problémy s bariérami? Celý Hotel Máj je plne bezbariérový vrátane jeho 51 izieb a 2 apartmánov. Mesto Piešťany je nositeľom ceny „Oskar bez bariér“.

Vybavenie hotela:

krytý bazén s vodou 32°C, Relax a Beauty centrum, Balneoterapia, nonstop recepcia, výťahy, denný bar s TV a DVD a letnou terasou, kaviareň s tanečnými večermi, spoločenské salóniky, reštaurácia, , 3 internetové kútiky so Skype v hotelovej hale, knižnica s čitárňou,

Hotelové služby:

Wellness, Beauty, Liečebné terapie, WiFi pripojenie v celom hoteli, internetové kútiky v hale, Možnosť platby kartou, parkovanie zdarma, uzamykateľné parkovacie boxy monitorované kamerou (za poplatok), hotelový trezor zdarma, požičiavanie fénu na recepcii zdarma, požičiavanie bicyklov za poplatok, športového náradia (sčasti za poplatok) a spoločenských hier, pranie a žehlenie (za poplatok), kyvadlová doprava do centra mesta (za poplatok).

Vybavenie izieb:

balkón s kresielkami a stolíkom, kúpeľňa so sprchou alebo vaňou, WC, Sat TV, rádio a telefón. Všetky izby sú plne bezbariérové (vhodné aj pre vozičkárov), nefajčiarske, chladnička na vyžiadanie za príplatok. Sušič na vlasy je k dispozícii bezplatne na recepcii. V izbách je možnosť bezdrôtového WiFi pripojenia na internet (bez poplatku). Na vyžiadanie: prísavné madlá,  do kúpeľne/WC, zvýšený sedák WC, stupienok k vani, stolička do sprchy pre hostí so zníženou pohyblivosťou.

TV programy:
STV1, STV2, MARKÍZA, JOJ, Doma, TA3, NOVA,  ČT1, ČT 2, ČT4 Sport, PRIMA,
Music Gold (hudobný kanál)
Nemeckojazyčné kanály: ARD, RTL, ZDF, EUROSPORT, MDR, ORF 1
+ 1 ruskojazyčný a 1 kanál meniteľný (gréčtina, poľština...)

Druhy izieb:

  • 20 dvojlôžkových s plochou 20 až 22,5 m2
  • 10 dvojlôžkových s možnosťou 2 prístelok (izba "XL")s plochou 27,5 m2
  • 19 dvojlôžkových s plochou 14 - 16,5 m2
  • 1 jednolôžková
  • 2 dvojlôžkové apartmány s prísteľkou

NOVINKA - 10 priestranných "2XL" dvojlôžkových izieb s možnosťou 1 - 2 prísteliek na rozkladacej sedačke (plocha 200 x 80, resp. po rozložení 200 x 160 cm). Prístelka je vhodná pre 2 osoby. Matrace King Soft, posteľ rozmer 90x200 cm, dvere oddeľujúce izbu od predsiene, rekonštruované február 2011, design izby Mobilier.
Izby sú za príplatok 12 € / noc, ak hosť túto izbu výslovne požaduje. Príplatok neúčtujeme ak je izba obsadená viac ako 2 osobami alebo ak ju hosťovi pridelí recepcia bez jeho požiadavky.

Kapacita: max. 96 lôžok  a 32 prísteľných lôžok v 51 izbách a 2 apartmánoch. Kapacitu je možné rozšíriť o 34 lôžok v našom Penzióne**** Rybársky dvor

Čas ubytovania a opustenia izby:

Ubytovaní budete po 14 hodine. V prípade, že by ste chceli pricestovať skôr, kontaktujte, prosím, 2-3 dni pred termínom príjazdu recepciu: ak izba nebola pred Vami obsadená, je možné sa ubytovať so súhlasom recepcie aj skôr, a to bez poplatku. V deň odchodu prosíme uvoľniť izbu najneskôr o 10:00 hod. Ak potrebujete zostať na izbe dlhšie, požiadajte o to počas pobytu recepciu, ktorá Vám po preverení obsadenia Vašej izby môže za príplatok 1,- € za hodinu / izbu posunúť čas, do ktorého ju môžete užívať, najdlhšie však do 16:00 hod. Cena je 1,- € za hodinu predĺženia.

Po príchode do hotela:

Ohlásite sa na recepcii. Tu predložíte svoj občiansky preukaz - údaje si zaznačíme do počítača a preukaz Vám vrátime. Dostanete hotelový preukaz a objednávaciu kartu na stravu, ktorú odovzdáte v jedálni. Ak nastupujete na niektorý z našich relaxačných pobytov, recepčná Vám odovzdá aj kúpeľnú knižku s rozpisom procedúr. Ak začínate liečebný pobyt, dozviete sa čas vstupnej lekárskej prehliadky.


Slovensko, study in Australia
SKonline® 2000-2014, Všetky práva vyhradené.