Kúpele |  Catering |  Austrália |  Ubytovanie |  Slovensko |  Referáty | 

Kúpele Slovenska

  ... zdravie, relax, pohoda ...
kúpele Slovenska lázně na Slovensku Slovakia spa
o nás    spolupráca    referencie    kontakt

 Kúpele Slovenska


 Wellness hotely

 Úvod
 Ubytovanie
 Reštaurácia
 Kongresy
 Aktivity
 Okolie


1990. Aparthotel Liptovský Dvor****REZERVUJTE SI
FOTOGALÉRIA
CENNÍK


Hotel sa nachádza uprostred Jánskej doliny v Liptovskom Jáne – známym termálnymi vodami či veľkým množstvom turistických chodníčkov.
Komfort apartmánov, špičková gastronómia, príjemná a pozorná obsluha sa postarajú o vytvorenie neopakovateľnej atmosféry a rodinnej pohody.
U nás zabudnete na hluk a dynamiku mesta, vychutnáte si ticho, pohodu a prekrásne prostredie Nízkych Tatier.
Šarm, atmosféra nekonečnej pohody, láskavé objatie a pohostinnosť Vás privítajú od počiatku Vášho pobytu a budú Vás sprevádzať až po jeho koniec.
Pevne veríme, že Vašou návštevou nám dovolíte presvedčiť Vás o kvalite našich služieb a individuálnom prístupe ku každému hosťovi.

Hotel Liptovský Dvor**** pozostáva z 15 samostatných apartmánových domčekov, ktoré vytvárajú rozprávkovú dedinku spolu s reštauráciou, recepciou, lobby barom a relax centrom.

Apartmány sú postavené v štýle typickej liptovskej architektúry. Kapacita hotela je 60 pevných lôžok a 30 prísteliek.
Každý apartmánový domček je dvojpodlažný a pozostáva z  2 oddelených spální, 2 samostatných kúpeľní s  vlastným sociálnym zariadením a priestrannej obývacej miestnosti s krbom. Interiér je vkusne a štýlovo zariadený, komfort v apartmánoch dopĺňa televízor so satelitom, trezor, minibar a malá kuchynka. Všetky apartmány sú zariadené láskou k detailu a zahrejú Vás pocitom domova. Kapacita apartmánu je 4 – 6 osôb.
Ubytovanie v štýlových apartmánoch sa stane ešte luxusnejším, stačí si len objednať napríklad raňajky do postele, či požiadať o večeru pri sviečkach vo vlastnej „chalúpke“.
Room service zabezpečí krásne prestretý jedálenský stôl priamo „u Vás doma“.

V exteriéri hotela je počas letných mesiacov k dispozícii terasa, ohnisko, detské ihrisko a tenisový kurt. Okolie hotela je vhodné aj na využitie rôznych športových hier počas firemných pobytov a školení.

Príjemné posedenie s priateľmi pri reprodukovanej alebo ľudovej hudbe je možné v priestoroch lobby baru hotela. Jeho súčasťou je aj krb, ktorý v zimných mesiacoch vhodne dopĺňa rodinnú a pohodovú atmosféru hotela. Zo širokého výberu nápojov, kvalitných domácich a svetových vín Vám rád pomôže vybrať vždy ochotný personál nášho hotela.
V prípade, ak si chcete na chvíľku oddýchnuť od milovaného džavotu Vašich detičiek alebo tie zatúžili po spoločnosti rovesníkov, riešením je detský kútik s animačným programom a s množstvom hier, zábavy a radosti.

Pre aktívnych dovolenkárov ponúkame bohatý animačný program, prechádzky, výlety a cyklotúry do okolia, možnosť využitia tenisového kurtu, squash–u a posilňovne. Počas zimnej sezóny sú hosťom k dispozícii lyžiarske svahy s upraveným povrchom nielen pre náročných, ale aj pre začiatočníkov a deti.

Lyžiarske vleky sa nachádzajú len cca 150 metrov od hotela.

Regeneráciu síl si po náročnom dni či celodennej túre môžete doplniť návštevou nášho RELAX CENTRA.

K dispozícii Vám je hotelový bazén s protiprúdom, perličkový kúpeľ, suchá a parná sauna, klasická masáž, reflexná masáž a chiromasáž.


 


Slovensko, study in Australia
SKonline® 2000-2014, Všetky práva vyhradené.