Kúpele |  Catering |  Austrália |  Ubytovanie |  Slovensko |  Referáty | 

Kúpele Slovenska

  ... zdravie, relax, pohoda ...
kúpele Slovenska lázně na Slovensku Slovakia spa
o nás    spolupráca    referencie    kontakt

 Kúpele Slovenska


 Wellness hotely

 Úvod
 Ubytovanie
 Stravovanie
 Relax
 Konferencie
 Ďalšie služby
 Relaxačný pobyt
 Francúzsky romantický pobyt
 Balíček pre firmy
 Golfový pobyt pre začiatočníkov
 Golfový víkend
 Regeneračný pobyt
 Beauty balíček
 Wellness víkend
 Pôžitky starého Ríma


2331. Hotel Sandor Pavillon****REZERVUJTE SI
FOTOGALÉRIA
CENNÍK


V pôvodnej, pamiatkovo chránenej secesnej budove je v hoteli Sandor Pavillon k dispozícií celkom 32 lôžok v troch jednolôžkových izbách, deviatych dvojlôžkových izbách z toho jednej bezbariérovej a v štyroch luxusných apartmánoch. Vybavenie izieb spĺňa kritéria aj najnáročnejších klientov, poskytuje pocit príjemnej elegancie a komfortu. Na prízemí hotela, v historickej časti sa nachádza kaviareň, klub bar, reštaurácia s aperitív barom.

Historická budova je spojená s modernou prístavbou skleneným spojovacím článkom komplexu, kde je foyer s recepciou, hotelová hala, vjazd do podzemnej garáže. V hoteli Sandor Pavillon sú hosťom k dispozícii bazén s protiprúdom, vírivka, masáže, saunový svet, letná terasa, konferenčné miestnosti.
Lokalita hotela Sandor Pavillon je na konci pešej zóny mesta Piešťany, približne 2 minúty chôdze do kúpeľného parku, ktorý poskytuje hosťom možnosť aktívneho odpočinku.

Štvorhviezdičkový Hotel Sandor Pavillon nesie meno po svojom zakladateľovi Alexandrovi Winterovi – otcovi Piešťanských kúpeľov. Pamiatkovo chránený secesný objekt Alexander alebo Sandor odhalil po rekonštrukcii svoju krásu a od októbra 2006 slúži ako Wellness a Business Hotel v súlade s kúpeľnou históriou. Je neodeliteľnou súčasťou ponuky SPA v meste Piešťany.

Nadväzuje na tradície kúpeľného penziónu, ktorý bol prevádzkovaný v prvej polovici 20. storočia a poskytuje svojim hosťom popri ubytovacích hotelových službách vysokého štandardu aj doplnkové služby balneologického charakteru, relaxačné a rekondičné služby. Tiché prostredie Štefánikovej ulice v centre mesta Piešťany pri kúpeľnom parku je zárukou oddychu a relaxu.

Náročným obchodným cestujúcim a firmám umožňuje organizovanie stretnutí na firemných dňoch, školeniach, rokovaniach a workshopoch s kombináciou relaxu v relaxačno-regeneračnom centre hotela. Požiadavkám business klientely zodpovedá i nadštandardné ubytovanie. Hostia môžu rozvíjať klubový život pri biliarde, šachu a kartách.

Personál hotela je pripravený splniť želania hostí, postarať sa o ich pohodlie a komfort, aby v hoteli Sandor Pavillon našli svoj „pavilón oddychu“.

GPS Súradnice N 48.5934706° E 17.8335808°.

Slovensko, study in Australia
SKonline® 2000-2014, Všetky práva vyhradené.