Kúpele |  Catering |  Austrália |  Ubytovanie |  Slovensko |  Referáty | 

Kúpele Slovenska

  ... zdravie, relax, pohoda ...
kúpele Slovenska lázně na Slovensku Slovakia spa
o nás    spolupráca    referencie    kontakt

 Kúpele Slovenska


 Wellness hotely

 Úvod
 Procedúry
 Golf Ihrisko
 Víkend Oáza


2937. Hotel Hviezda ***REZERVUJTE SI
FOTOGALÉRIA


Našim klientom ponúkame širokú škálu ubytovacích, stravovacích a doplnkových služieb, predovšetkým však pobyty zamerané na kúpeľnú a relaxačnú starostlivosť o hostí formou rekondičných a relaxačných pobytov.

Po tom, čo bola ubytovacia časť hotela celkovo zrekonštruovaná, ponúkame hosťom v jedno a dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky a v apartmánoch ešte príjemnejšie a kvalitnejšie ubytovanie ako predtým. Každá izba disponuje kúpeľňou (sprcha), balkónom, SAT-TV, WIFI pripojením a telefónom.

Veľmi atraktívnou častou hotela je hotelový bazén, ktorý je k dispozícii všetkým našim ubytovaným hosťom. Bazén okrem plaveckej časti ponúka aj unikátnu hydro-masážnu časť . Priamo v budove hotela sa nachádza dobre prístupné rehabilitačné centrum, ktorého príjemný personál poskytuje na vysokej odbornej úrovni širokú škálu zdravotnícko-rehabilitačných služieb. Ďalej Vám hotel ponúka služby spojené s organizovaním osláv, banketov, konferencií a školení pre jednotlivcov ale i skupiny, organizovanie svadieb a iných podujatí.

Novinkou je novovybudovaný Aurelius golf park s 18-jamkovým adventure golfovým ihriskom.  Celý komplex je obklopený zeleňou a parkom a ponúka tak klientom možnosť nerušeného oddychu v pokojnej časti mesta. Táto oblasť s typicky južnou nížinnou klímou je ideálna pre načerpanie nových síl.

UBYTOVANIE

 • Izby štandard
  Izba s kúpeľňou (sprcha), balkón, SAT-TV, WIFI, telefón, po komplexnej rekonštrukcii.
 • Apartmán klasik
  Oddelená obývačka a spálňa s kúpeľňou (sprchovací kút) , veľká chodba, nový moderný dizajn nábytku,  telefón, balkón, SAT-TV, WIFI. Všetky apartmány sú po komplexnej rekonštrukcii.
 • Apartmán VIP
  Priestranná a pohodlná izba v modernom štýle vybavená elegantným nábytkom v tmavom prevedení – 2 miestnosti -1 spálňa /poprípade 2/ + obývačka, kúpeľňa(sprchovací kút), telefón, balkón, SAT-TV, WIFI.

V cene hotelového ubytovania je zahrnuté prenocovanie s raňajkami.

Stravovanie

Obed 8 €, večera 7 €, / plná penzia 15 €, polpenzia 7 €

Kaviareň je ideálnym miestom na posedenie pri šálke voňavej kávy, lahodného čaju, či poháriku Vášho obľúbeného nápoja. Otváracie hodiny: Pondelok – Nedeľa: 10.00 – 22.00 hod. K dispozícii je jedáleň s celodenným menu pre hostí a s možnosťou zabezpečenia diétneho stravovania.

Príchod/odchod

Check-in: od 14:00 hod.
Check out: do 10:00 hod.
Možnosť požiadať neskorý check-out, ktorý je spoplatnený 10 €
Malé domáce zviera : 5 € / noc

Bezplatné služby

 • Voľný vstup do hotelového bazéna
 • WIFI v hotelových izbách, kaviarni a lobby
 • Bezplatné parkovanie v areáli hotela

Ubytovanie pre deti

 • Dieťaťu od 3 do 12 rokov sa poskytuje 50 % zľava z ceny poskytovanej hotelovej stravy (obed, večera) v izbe s rodičmi (prístelok).

WELLNESS

FÍNSKA SAUNA

Do 31.8.2014 nie je v hoteli k dispozícii fínska sauna. Ako kompenzáciu Vám ponúkame možnosť využitia vírivky – Whirlpool ZDARMA v priestoroch bazéna.

BAZÉN

Bazén s vodnými atrakciami – vodné trysky, clony, chrliče, teplota vody: 28 - 29 °C, rozmery: 22,5 x 11 m.
Otváracie hodiny bazénu: pondelok až nedeľa 8:00 – 20:00 hod.
Vstup do hotelového bazéna je pre ubytovaných hostí zdarma.

Teplota vody v bazéne je v súlade s ustanoveniami uvedenými vo vyhláške 308/2012 Z. z. Ministerstva zdravotníctva Slovenskej republiky.

KONFERENCIE A EVENTY

Náš Hotel HVIEZDA *** je ideálnym miestom na tréningy, firemné školenia, teambuildingy, alebo motivačné siesty. Nájdete tu všetko pod jednou strechou.
Ponúkame hotel s jedinečnou polohou, 2 variabilné sály - Veľká sála s kapacitou 100 -120 miest, Malá sála s kapacitou 40 miest, modernú konferenčnú techniku, profesionálnu organizáciu, prvotriednu starostlivosť o hostí a množstvo doplnkových služieb.
Na základe Vašej požiadavky vypracujeme cenovú ponuku podľa vašich predstáv. Nech už ide o obchodný obed, recepciu, slávnostnú večeru, oslavu narodenín, svadbu, alebo iné podujatie, v našom hoteli nájdete vhodné miesto.


Slovensko, study in Australia
SKonline® 2000-2014, Všetky práva vyhradené.