Kúpele |  Catering |  Austrália |  Ubytovanie |  Slovensko |  Referáty | 

Kúpele Slovenska

  ... zdravie, relax, pohoda ...
kúpele Slovenska lázně na Slovensku Slovakia spa
o nás    spolupráca    referencie    kontakt

 Kúpele Slovenska


 Wellness hotely

 Úvod
 Ubytovanie
 Stravovanie
 Kongresy
 Relax a voľný čas
 Víkendové akcie
 Ceny a rezervácie


Hotel Marrol´s
Fotogaléria Hotel Marrol´s-ubytovanie

Hotel Marrol´s ponúka ubytovanie v dvoch kategóriach: quality a executive. Okrem toho ponúkame aj 3 luxusné apartmány, ktoré uspokoja aj tých najnáročnejších hostí.

Quality
Quality kategória zahŕňa: jednoposteľové a dvojposteľové klimatizované izby zariadené luxusným nábytkom v retro štýle, s vlastnou kúpeľňou, vaňou alebo sprchovým kútom a toaletou, špeciálne vysokokvalitné matrace, trezor, farebný televízor so satelitným príjmom, vnútorný informačný okruh, pay TV, telefón s priamou voľbou, ADSL pripojenie na internet, kávovar, sušič na vlasy, oleje a soli do kúpeľa, hotelové fitness centrum.

Executive
Executive kategória zahŕňa: dvojposteľové klimatizované izby, zariadené luxusným nábytkom v retro štýle, s vlastnou kúpeľňou, vaňou a toaletou, sušič na vlasy, oleje a soli do kúpeľa, župany a papuče, vysokokvalitné matrace, trezor, plazmový televízor, vnútorný informačný okruh, pay TV, osobný počítač, telefón s priamou voľbou, ADSL pripojenie na internet, kancelárske vybavenie: fax, tlačiareň a copy, minibar, kávovar, hotelové fitness centrum.

Ladies chambers
Dámam ponúkame štýlové klimatizované jednoposteľové izby s vlastnou kúpeľňou, vaňou a toaletou. Izby sú prispôsobené potrebám žien, sú zariadené luxusným nábytkom v retro štýle. Krémové tapety s malými bledomodrými kvetmi a dámsky toaletný stolík dotvárajú príjemnú komornú atmosféru. Izby sú vybavené špeciálnymi vysokokvalitnými matracmi, trezorom, farebným televízorom so satelitným príjmom, vnútorným informačným okruhom, pay TV, telefónom s priamou voľbou, ADSL pripojením na internet, minibarom , kávovarom, sušičom na vlasy, olejmi a soľami do kúpeľa, miniparfémami, hotelové fitness centrum.

Garden suite
Garden suite má 2 izby zariadené luxusným nábytkom v retro štýle - obývaciu izbu a spálňu s východom na slnečnú terasu. Apartmán má vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou, sušič na vlasy, miniparfémy, župany a papuče, špeciálne vysokokvalitné matrace, trezor, plazmový televízor, vnútorný informačný okruh, pay TV, osobný počítač, telefón s priamou voľbou, ADSL pripojenie na internet, kancelárske vybavenie - fax, tlačiareň a copy, dennú tlač, minibar, kávovar, hotelové fitness centrum, sekt na privítanie.

Executive suite
Tento priestranný apartmán s krásnym výhľadom sa nachádza na samom vrchu hotela v blízkosti fitness centra, ktoré môžete kedykoľvek bezplatne využiť. Je vhodný aj na dlhodobejší pobyt, nielen pre podnikateľov ale aj pre rodiny s deťmi. Apartmán má 3 izby zariadené luxusným nábytkom v retro štýle - obývaciu izbu, spálňu s vlastnou kúpeľňou, vaňou a toaletou, pracovňu, ktorá sa dá v prípade potreby prerobiť na detskú izbu, chladničku s výrobníkom ľadu, zariadenú kuchyňu so sporákom a mikrovlnnou rúrou a ďalšiu kúpeľňu s vaňou a toaletou. Apartmán je vybavený trezorom, plazmovým televízorom s domácim kinom, DVD prehrávačom s ponukou filmov, vnútorným informačným okruhom, pay TV, osobný počítač, telefónom s priamou voľbou, ADSL pripojením na internet, kancelárske vybavenie - fax, tlačiareň a copy. Ďalej ponúka špeciálne vysokokvalitné matrace, dennú tlač, minibar, kávovar, sušič na vlasy, oleje a soli do kúpeľa, miniparfémy, župany a papuče, sekt na privítanie a welcome drink.

Grand suite
Grand suite je pýchou hotela Marrol's. V cene Grand apartmánu je luxusná limuzína v koženom prevedení s osobným šoférom, s najmodernejším technickým vybavením vrátane DVD prehrávača s ponukou filmov. Najluxusnejší apartmán hotela má 2 honosne zariadené izby v retro štýle - obývaciu izbu a spálňu, kúpeľňu s vaňou a samostatné sociálne zariadenie, špeciálne vysokokvalitné matrace, trezor, plazmový televízor s domácim kinom, DVD prehrávač s ponukou filmov, vnútorný informačný okruh, pay TV, osobný počítač, telefón s priamou voľbou, ADSL pripojenie na internet, kancelárske vybavenie- fax, tlačiareň a copy, dennú tlač, minibar, kávovar, sušič na vlasy, oleje a soli do kúpeľa, miniparfémy, župany a papuče, hotelové fitness centrum, sekt na privítanie a welcome drink.

Raňajky v hodnote 300,-Sk nie sú zahrnuté v cene ubytovania a sú podávané formou bufetových stolov v hotelovej reštaurácii.

Slovensko, study in Australia
SKonline® 2000-2014, Všetky práva vyhradené.