Kúpele |  Catering |  Austrália |  Ubytovanie |  Slovensko |  Referáty | 

Kúpele Slovenska

  ... zdravie, relax, pohoda ...
kúpele Slovenska lázně na Slovensku Slovakia spa
o nás    spolupráca    referencie    kontakt

 Kúpele Slovenska


 Wellness hotely

 Úvod
 Ubytovanie
 Stravovanie
 Kongresy
 Relax a voľný čas
 Ceny a rezervácie


Hotel Devín

Hotel Devín je známy svojou vyberanou kuchyňou, ktorú radi vychutnávajú nielen ubytovaní hostia ale aj obyvatelia mesta. Jej vysokú úroveň potvrdzujú aj ocenenia Trend top reštaurácie na Slovensku získané v rokoch 2001 až 2003. Prestížna Francúzska reštaurácia, jej vinotéka so starostlivo vybranými druhmi vín, priestranná Kaviareň či komornejší Lobby bar sú vyhľadávané gurmánmi milujúcimi dokonalú harmóniu chutí.

Francúzska reštaurácia:
Vychýrená Francúzska reštaurácia ponúka to najlepšie z medzinárodnej a slovenskej kuchyne. Vybrať tú správnu špecialitu vám pomôže náš profesionálny personál, ktorý dokonale ovláda tajomstvá francúzskeho stolovania ako aj históriu toho-ktorého jedla.

Atmosféru reštaurácie dopĺňa štýlový mobiliár, figurálne kompozície v leptanom skle od Ctibora Belana a obraz od jednej z najvýznamnejších slovenských výtvarníčok Márie Medvedskej.

Otváracie hodiny

Po - Ne: 12.00 - 15.00 hod. a 18.00 - 23.00 hod.

Vinotéka:
Pýchou reštaurácie je vinotéka. Jeden z najbohatších archívov vín na Slovensku, v ktorom nájdete vyše 200 druhov vín z celého sveta. Jej zakladateľom a kurátorom je prezident Asociácie sommeliérov Slovenska, pán Štefan Valovič, ktorý starostlivo dozerá na skladovanie ako aj servírovanie vín a určite vám rád poradí pri výbere tej správnej odrody či ročníka, ktoré budú dokonale ladiť s vašim pokrmom.

Kaviareň:
Od nepamäti patrí kaviareň Hotela Devín k tým najvyhľadávanejším miestam, kde si hostia radi vyberú z bohatej ponuky káv pochádzajúcich z rôznych kútov sveta. Ich jedinečné chute a lahodná aróma obzvlášť vyniknú v kombinácii s vyberanými múčnikmi a zákuskami domácej výroby.

Kaviareň je vhodným miestom aj pre konanie recepcii, svadobných či promočných osláv prípadne iných podobných podujatí.

Otváracie hodiny

Po - Pia: 06.00 - 14.00 hod.
So - Ne: 07.00 - 12.00 hod.

Slovensko, study in Australia
SKonline® 2000-2014, Všetky práva vyhradené.