Kúpele |  Catering |  Austrália |  Ubytovanie |  Slovensko |  Referáty | 

Kúpele Slovenska

  ... zdravie, relax, pohoda ...
kúpele Slovenska lázně na Slovensku Slovakia spa
o nás    spolupráca    referencie    kontakt

 Kúpele Slovenska


 Wellness hotely

 Úvod
 Ubytovanie
 Stravovanie
 Kongresy
 Relax a voľný čas
 Ceny a rezervácie


Hotel Devín

Jednou z najširších ponúk služieb spomedzi bratislavských hotelov sa môže pochváliť Centrum Relax. Len máloktorý návštevník odolá vyhrievanému bazénu s protiprúdom osvetlenému magickou kombináciou denného a umelého svetla a moderne vybavenej posilňovni, kde si pod odborným dohľadom možno zlepšiť svoju fyzickú i psychickú kondíciu.

Súčasťou tohto „ostrova regenerácie a odpočinku“ je aj sauna (suchá aj parná), vírivka (jacuzzi), solárium i klasická masáž. Všetko plne k dispozícii hotelovým hosťom rovnako ako aj ostatným záujemcom.

Thajská masáž:
Špecialitou Centra Relax je thajská masáž, počas ktorej vám náš personál odborne vyškolený v renomovaných thajských školách s využitím sily éterických olejov pomôže dosiahnuť uvoľnenie a regeneráciu duše i tela. Vychádzajúc z orientálnej medicíny, akupunktúru, akupresúru a jogu nevynímajúc, zameriava sa thajská masáž nielen na odstránenie príznakov ale aj na samotnú príčinu vzniku zdravotných problémov.

Pre návštevníkov hľadajúcich aktívnejší odpočinok sú k dispozícii squashové kurty so všetkým potrebným vybavením.

Samozrejmou súčasťou ponuky Hotela Devín sú aj kadernícke a kozmetické služby.

Relax centrum

Otváracie hodiny:

Po - Pia: 08.00 - 11.00 hod. a 16.00 - 21.00 hod.
So - Ne: 10.00 - 21.00 hod.

Bratislava a okolie

Od nepamäti predstavuje Bratislava významné centrum obchodu, ako aj kultúrneho a umeleckého diania. Jej strategická poloha a geografická blízkosť ďalších stredoeurópskych metropol – Viedne , Prahy a Budapešti – dodnes lákajú tak obchodných cestujúcich ako aj typických turistov všetkých vekových kategórii.

Bratislava má čo ponúknuť každému návštevníkovi v každom ročnom období. Každý tu nájde niečo, čím môže byť mesto preňho zaujímavým. Toto bývalé korunovačné mesto rakúsko-uhorských panovníkov je známe aj vďaka mnohým historickým pamiatkam, spomenúť možno napríklad Bratislavský hrad, Dóm Sv. Martina, Starú radnicu z 14. storočia a Primaciálny či Grassalkovičov palác. V bezprostrednej blízkosti Hotela Devín nájdete aj Slovenské národné divadlo, Slovenskú národnú galériu mapujúcu vývoj umenia na Slovensku od 12. storočia a Michalskú bránu ohraničujúcu pešiu zónu, ktorá sa najmä v teplých mesiacoch každý večer mení na „rozbúšené srdce mesta“.

Mnohí hostia sú nadšení návštevou Slovenského národného divadla, či už operného alebo baletného predstavenia, prípadne si vychutnajú koncert v Slovenskej filharmónii. V blízkom okolí Bratislavy je možné navštíviť zrúcaniny Hradu Devín na sútoku riek Dunaj a Morava s veľkolepým výhľadom, zažiť plavbu po Dunaji, či vychutnať si obed alebo večeru za sprievodu typickej cigánskej cimbalovej muziky v niektorej z vybraných reštaurácii.

Nadšenci s citom pre dobré slovenské vína určite neodmietnu pozvanie na Malokarpatskú vínnu cestu, ktorá vedie nielen najlepšími vínnymi pivničkami v regióne ale nevyhne sa ani slávnym keramickým dielňam.

Pre mnohých hostí bude určite cenným zážitkom návšteva kúpeľného mesta Piešťany, najmenších veľhôr – Vysokých Tatier, či náročnejšie výlety do blízkych hlavných miest – do Prahy, Viedne a Budapešti.

V každom prípade vám pracovníci hotela radi pripravia individuálny program prehliadky mesta a jeho bližšieho či vzdialenejšieho okolia podľa vašich časových možností a osobných preferencii.

NOVINKY V RELAX CENTRE
Vo vzduchu cítiť jar. Doprajte si po zime vytúžený oddych a načerpajte novú energiu v našom Relax centre.
Vytvorili sme pre Vás nové produkty, aby ste sa u nás cítili ešte lepšie a príjemnejšie. Dovoľte nám predstaviť Vám našu inovovanú ponuku.

Privátna thajská masáž
Ponuku našich masáží sme rozšírili o privátnu thajskú masáž (60 min.) mimo otváracích hodín Relax centra.
Masáž Vám radi poskytneme v čase od 13:00 do 16:00 h., každý utorok, stredu a štvrtok. Cena: 850,- Sk / masáž
Špeciálny bonus: 1 nealkoholický nápoj zdarma

Víkendové lístky
Žijete rýchlym tempom? Zastavte sa. Odbúrajte stres, osviežte svoje telo a myseľ.
Pripravili sme pre Vás špeciálne víkendové lístky, kedy si môžete dopriať zaslúžený odpočinok po namáhavom týždni.

Poldenný lístok* (vstup na 4 hodiny): 600,- Sk / osoba

*bazén, fitnes, sauna, vírivka

Celodenný lístok* (vstup na 8 hodín): 900,- Sk / osoba

*bazén, fitnes, sauna, vírivka, solárium

Slovensko, study in Australia
SKonline® 2000-2014, Všetky práva vyhradené.