Kúpele |  Catering |  Austrália |  Ubytovanie |  Slovensko |  Referáty | 

Kúpele Slovenska

  ... zdravie, relax, pohoda ...
kúpele Slovenska lázně na Slovensku Slovakia spa
o nás    spolupráca    referencie    kontakt

 Kúpele Slovenska


 Wellness hotely

 Úvod
 Ubytovanie
 Relax a voľný čas
 Ceny a rezervácie


Park Hotel Hokovce
Fotogaléria Park Hotel Hokovce-relax a voľný čas

Hotel Park ponúka bohaté možnosti relaxačných a liečebných procedúr. Konkrétne Vám môže ponúknuť saunu, fitnes centrum, solárium, možnosť vypožičiavania bicyklov. Priestranný krytý bazén umožňuje návštevníkom možnosti cvičenia v bazéne, plávania vo voľnom čase.

Liečebný hostia majú k dispozícii nasledovné procedúry: klasická masáž, reflexná masaž, masáž chodidiel, perličkový kúpeľ, prísadové vaňe, parafínové obklady,plinové injekcie, inhalácie, elektroliečba, ultrazvuk, oximat, bioptronovú lampu, ultrazvuk, magnetoterapiu, diadinamiku, pchiektion, cvičenie v bazéne. Počet procedúr závisí od zdravotného stavu rekreanta.

Po lekárskom príjme lekár špecialista predpíše relaxačný pobyt v rozsahu 22 za 13 dní a 32 za 20 dní. Odporúčaná dĺžka pobytu v takomto zariadení je 2-3 týždne. Všetky procedúry sa vykonávajú v hoteli na prízemí. Vykonávajú ich odborní pracovníci a pracovníčky.

Kultúrnym spestrením Vášho pobytu budú fakultatívne výlety ako aj koštovky vín vo vínných pivniciach s folklórnym programom, ako aj túry do ďalších kúpeľných miest – napr. Santovka. Dlhé letné večery môžu stráviť naši hostia v lesoparku hotela pri ohnisku a pri opekaní klobás alebo slaniny.

V kaviarni Hotela sa konajú v pravidelných intervaloch dva–tri krát týždenne tanečné večierky so živou hudobnou produkciou, ktorá sa prispôsobuje klientele.

Slovensko, study in Australia
SKonline® 2000-2014, Všetky práva vyhradené.