Kúpele |  Catering |  Austrália |  Ubytovanie |  Slovensko |  Referáty | 

Kúpele Slovenska

  ... zdravie, relax, pohoda ...
kúpele Slovenska lázně na Slovensku Slovakia spa
o nás    spolupráca    referencie    kontakt

 Kúpele Slovenska


 Wellness hotely

 Úvod
 Ubytovanie
 Stravovanie
 Kongresy
 Relax a voľný čas
 Ceny a rezervácie


Hotel Bonbón Dunajská Streda

Reštaurácia
Reštaurácia je členená, v zadnej časti architektonicky rozdelená do boxov, vďaka čomu pôsobí veľmi útulne. Menu pozostáva z gastronómie maďarskej, rakúskej a slovenskej kuchyne. Raňajky sú podávané formou bufetových stolov. Možnosť priameho prepojenia reštaurácie s atraktívnou vnútornou časťou bazéna vytvára nekonvenčné prostredie pre poriadanie plesov, módnych prehliadok a iných spoločenských podujatí.
Kapacita: 184 miest, plesy a pod. 350- 400 miest.

Kaviareň
Pri dúšku lahodnej kávy, dobrého vína, obľúbeného aperitívu, zmrzlinového alebo ovocného pohára, si v pohodlnom polokresle môžete pozrieť na veľkoplošnej obrazovke niektorý z DVD filmov, alebo Váš obľúbený televízny program. V ponuke nájdete aj čerstvé zákusky a drobnosti na zahryznutie.
Kapacita: 50 miest

Vináreň
Tanečná zábava v atraktívnej hotelovej vinárni so živou hudbou určite spríjemní Váš večer. Okrem kvalitných vín Vám ponúkame aj typicky slovenské alkoholické nápoje ako Slivovica, Demänovka a široký sortiment nealkoholických a miešaných nápojov. V letnej sezóne je vináreň zatvorená a živá hudba je na hotelovej terase.
Kapacita: 70 miest

Letná terasa
Vstup na terasu je z reštaurácie a z hotelovej záhrady tj. z bazéna. Je rozdelená (prenosnými drevenými paravanami a kvetinami) na sedenie pre reštauračných hostí a pre hostí z bazéna tak, aby sa navzájom nepôsobili rušivo. Okrem bežnej reštauračnej ponuky môžete ochutnať špeciality pripravované na záhradnom grile ako sú domáce pečené klobásky, hydinový špíz, grilovaná zelenina a pod.
Kapacita: do 218 miest

Slovensko, study in Australia
SKonline® 2000-2014, Všetky práva vyhradené.