Kúpele |  Catering |  Austrália |  Ubytovanie |  Slovensko |  Referáty | 

Kúpele Slovenska

  ... zdravie, relax, pohoda ...
kúpele Slovenska lázně na Slovensku Slovakia spa
o nás    spolupráca    referencie    kontakt

 Kúpele Slovenska


 Wellness hotely

 Úvod
 Ubytovanie
 Stravovanie
 Kongresy
 Relax a voľný čas
 Ceny a rezervácie


Hotel Golfer

Golfer Hotel sa Vám postará aj o pestrý program vo voľnom čase.

Ak sa chcete naučiť hrať golf, môžete to skúsiť v našej golfovej akadémii alebo si zahrať na špičkovom golfovom simulátore.

Potom môžete navštíviť relaxačné centrum, kde na Vás čaká bazén (11 x 4 m) s masážou, protiprúdom a vodopádom, suchá aj parná sauna, ručné rehabilitačné a športové masáže, hydromasážny box - parný kúpeľ, hydromasážna vaňa

Priamo v hoteli na Vás ďalej čaká ešte fitness centrum, stolný tenis, biliard, šípky, môžete si zahrať volejbal a basketbal.

Ak máte radi zimné športy, skúste snowbording alebo klasické lyžovanie na zjazdových tratiach v okolí s 12 vlekmi, nočným osvetlením a umelým zasnežovaním. Pokiaľ radi bežkujete, určite sa Vás očaria najkrajšie bežecké stopy v SR.

V okolí nájdete aj športovú halu, osvetlené klzisko, máte možnosť zahrať si tenis, futbal, venovať sa atletike, jazde na koňoch, cykloturistike alebo pešej turistike.

Milovníci kultúry a histórie si určite prídu na svoje pri výletov do samotného historického centra Kremnice a blízkeho okolia, kde nájdu veľa mnoho múzeí, kultúrne, historické a technické pamiatky.

Slovensko, study in Australia
SKonline® 2000-2014, Všetky práva vyhradené.