Kúpele |  Catering |  Austrália |  Ubytovanie |  Slovensko |  Referáty | 

Kúpele Slovenska

  ... zdravie, relax, pohoda ...
kúpele Slovenska lázně na Slovensku Slovakia spa
o nás    spolupráca    referencie    kontakt

 Kúpele Slovenska


 Wellness hotely

 Úvod
 Ubytovanie
 Stravovanie
 Kongresy
 Relax a voľný čas
 Ceny a rezervácie


Hotel Polianka
Fotogaléria Hotel Polianka-stravovanie

V sedemdesiat miestnej, výlučne nefajčiarskej reštaurácii si máte možnosť vybrať z pestrej ponuky jedál a špecialít domácej, ale aj zahraničnej proveniencie. Vychutnávať ich môžete pri pohľade na prírodnú panorámu Krpáčova. Príjemné chvíle v letných mesiacoch určite strávite aj na našej 45 miestnej terase.

Otvorené denne: 8:00-21:00

Tí, ktorí majú počas dňa chuť na cigaretku, kávu či iný nápoj si môžu posedieť v pohodlných kreslách v dennom bare. Jeho súčasťou je aj knižnica so zaujímavým výberom kníh, časopisov a dennej tlače. Určite nezabudnite vyskúšať aj niektorú z ponúkaných chuťoviek.

Otvorené denne: 8:00-21:00

O Vašu večernú zábavu, ktorá môže trvať až do rána sa radi postaráme v nočnom bare zvanom "Garage Pub". Tu na Vás čaká hudba, výborné čapované pivo a iné lahodné nápoje. Odporúčame nechať si miesto aj na naše grilované špecialitky, pripravované priamo pred Vašími očami.

Otvorené:
v letnej sezóne: 14:00-02:00
v zimnej sezóne: 20:00-02:00

Samozrejmosťou pre našu kuchyňu je profesionálna príprava slávnostných tabúľ či špeciálneho menu pre rôzne druhy výnimočných udalostí. Naši kuchári svoje majstrovstvo radi predvedú aj pri príprave gurmánskych pochúťok na otvorenom ohni.

Slovensko, study in Australia
SKonline® 2000-2014, Všetky práva vyhradené.