Kúpele |  Catering |  Austrália |  Ubytovanie |  Slovensko |  Referáty | 

Kúpele Slovenska

  ... zdravie, relax, pohoda ...
kúpele Slovenska lázně na Slovensku Slovakia spa
o nás    spolupráca    referencie    kontakt

 Kúpele Slovenska


 Wellness hotely

 Úvod
 Ubytovanie
 Stravovanie
 Kongresy
 Relax a voľný čas
 Ceny a rezervácie
 Aqua pobyt
 Wellness pobyt
 Romantický víkend


Hotel Tri Studničky ****

Izby a apartmány

Každá izba je unikátna, ale všetky majú niečo spoločné – sofistikovaný 4-hviezdičkový komfort dokonale kombinujúci výhody horskej chaty a štýlového mestského hotela. Rustikálny štýl umocnený použitím troch prírodných materiálov dreva, medi a kameňa pôsobia na pozadí čarovnej prírodnej scenérie prirodzene, zatiaľ čo samozrejmou súčasťou každej izby je vybavenie ako televízia so satelitným príjmom, rádio, telefón s priamou voľbou, zabudovaný fén, minibar a trezor na úschovu cenných predmetov.


Izba STANDARD

Štandardne komfortná izba STANDARD je dvojlôžková izba s kúpelňou a WC, vybavená televíziou so satelitným prijímom, telefónom, minibarom, trezorom a zabudovaným sušičom na vlasy.
Niektoré izby ponúkajú aj výhľad z balkóna.

Izba COMFORT

Izba COMFORT je oproti izbe STANDARD väčšia dvojlôžková izba s kúpelnou a WC. Vybavená je televíziou so satelitným prijímom, telefónom, minibarom, trezorom, zabudovaným sušičom na vlasy, možnosťou prístelky a sedacou súpravou.

Apartmán

Viacspálňové apartmány, z ktorých niektoré sú vybavené hrejivým krbom sú prepojené priestrannou obývacou miestnosťou. Každá spálňa má vlastnú kúpeľňu s WC.

VIP apartmán

Hosťom, ktorí si chcú dopriať dokonalé, nikým a ničím nerušené pohodlie a nekonečný komfort je určený VIP apartmán pre 2 osoby.
Potešte sa výhľadom na horský potôčik z vašej priestrannej terasy alebo si vychutnajte absolútny relax pri krbe, pri vínku za masívnym barovým pultom či vo veľkej oválnej vani.

Slovensko, study in Australia
SKonline® 2000-2014, Všetky práva vyhradené.