Kúpele |  Catering |  Austrália |  Ubytovanie |  Slovensko |  Referáty | 

Kúpele Slovenska

  ... zdravie, relax, pohoda ...
kúpele Slovenska lázně na Slovensku Slovakia spa
o nás    spolupráca    referencie    kontakt

 Kúpele Slovenska


 Úvod
 Indikácie
 Pobyty
 Ubytovanie
 Voľný čas
 Ceny a rezervácie

 Úvod
 Ubytovanie
 Stravovanie
 Kongresy
 Wellness
 Relax a voľný čas
 Procedúry
 Víkend pre dvoch
 Víkend
 Senior
 Family program
 Beauty
 Wellness
 Rekreačný


Parkhotel na Baračke ****
Fotogaléria Parkhotel na Baračke-kongresy

Kongresové služby

Firemným klientom ponúkame výborné možnosti na organizovanie menších firemných akcii, školení a team-buildingov v reprezentatívnych priestoroch. K dispozícii sú konferenčná miestnosť a 2 štýlové salóniky, vybavené potrebnoou prezentačnou technikou.

Konferenčná miestnosť

Priestranná miestnosť s priamym denným svetlom poskytuje dostatok pohodlia pre 60 osôb. V miestnosti je k dispozícii bezdrôtové pripojenie na internet. Typy sedenia je možné upravovať podľa požiadaviek hostí. Na Vaše prianie radi vybavíme konferenčnú miestnosť školiacou technikou.

Salón 1

Určite aj tých najnáročnejších hostí uspokojí reprezentačný salónik s kapacitou 12 osôb. Pracovný obed či slávnostná večera, počas ktorej oceníte príjemné prostredie a profesionálny prístup nášho personálu.

Salón 2

Miestnosť s priamym denným svetlom s kapacitou 14 osôb je vhodná na poriadanie menších firemných školení, tréningov a posedení. Hostia ocenia blízkosť reštaurácie, ako aj letnej terasy.

Variabilný interiér prízemia hotela

Dispozičné riešenie interiéru s priamym prepojením na letné terasy dovoľuje miestnosti vzájomne prepájať a vzniká tým priestor na rôzne príležitosti. V konferenčnej miestnosti, zimnej záhrade, salónikoch a reštaurácii je klientom k dispozícii bezdrôtové pripojenie k internetu.

Slovensko, study in Australia
SKonline® 2000-2014, Všetky práva vyhradené.