Kúpele |  Catering |  Austrália |  Ubytovanie |  Slovensko |  Referáty | 

Kúpele Slovenska

  ... zdravie, relax, pohoda ...
kúpele Slovenska lázně na Slovensku Slovakia spa
o nás    spolupráca    referencie    kontakt

 Kúpele Slovenska


 Wellness hotely

 Úvod
 Ubytovanie a stravovanie
 Kongresy
 Relax a voľný čas
 Ceny a rezervácie
 Relax
 Senior
 Family
 Víkend


Hotel Kriváň
Fotogaléria Hotel Kriváň-relax a voľný čas

Relax

Po celodennej túre či inom športovom vyžití určite oceníte komplexné relaxačné služby hotela. Vášmu unavenému telu určite pomôže masáž klasická či podvodná, sauna, vírivé i perličkové kúpele a rašelinové zábaly.

Sú tu pre vás aj odborní pracovníci kozmetických, kaderníckych a poradenských služieb, ktorí zaručene splnia vaše požiadavky.

Po fyzickej očiste tela v Permon‘s Paradise doporučujeme pokračovať vo vnútornej očiste organizmu v Permon‘s Energy, kde vám ponúkame biorezonančnú regeneráciu organizmu.

Permon‘s Paradise je novým unikátnym komplexom parných a vodných kúpeľov, vybudovaný v roku 2002. Neopakovateľnú atmosféru celkového uvoľnenia tu vytvára bylinková i eukalyptová inhalácia, rímsky kúpeľ, fínska sauna, vitálny ľadový dážď, tatranský brloh, pravek i tepidárium.

Dokonalosť tohoto komplexu dotvára divoká rieka so svojimi tajomnými zákutiami, masážnymi sedadlami a ležadlami, perličkovou vaňou s hviezdnou oblohou.

Šport

Ďalšími doplnkovými službami pre spríjemnenie pobytu hostí sú: hotelový bazén (25 m), automatická dvojdráhová kolkáreň, dva tenisové kurty, požičovňa horských bicyklov a kolobežiek, požičovňa lyžiarskej výstroje, posilňovňa a telocvičňa.

Slovensko, study in Australia
SKonline® 2000-2014, Všetky práva vyhradené.