Kúpele |  Catering |  Austrália |  Ubytovanie |  Slovensko |  Referáty | 

Kúpele Slovenska

  ... zdravie, relax, pohoda ...
kúpele Slovenska lázně na Slovensku Slovakia spa
o nás    spolupráca    referencie    kontakt

 Kúpele Slovenska


 Wellness hotely

 Úvod
 Ubytovanie
 Stravovanie
 Kongresy
 Relax a voľný čas
 Ceny a rezervácie


Hotel Kolowrat
Fotogaléria Hotel Kolowrat-relax a voľný čas

Vitálny svet:

K zdravému životnému štýlu patrí aj rovnováha medzi prácou a relaxom, ako aj starostlivosť o zdravie. Na to sme nezabudli ani my, v hoteli Kolowrat, v relaxačnom komplexe Vitálny svet.
Doprajte si relax vo fínskej a infračervenej saune, v tureckom kúpeli s vonnýni esenciami, načerpajte energiu pri oxygenoterapii. Oddýchnite si vo whirlpoole a hydromasážnej vani a na klasickej masáži.

Mimoriadne uvoľnujúce a terapeutické účinky má procedúra floating, ktorá pripomína kúpanie v Mŕtvom mori.

Aktivity v hoteli:

Ak počasie nepraje turistike alebo sa hostia potrebujú uvoľniť po namáhavom pracovnom dni, hotel Kolowrat ponúka odreagovanie na squashovom kurte, v hotelovom bazéne alebo vo fitnesscentre. Bowling , biliard a šípky sú tiež zdrojom skvelej zábavy a príjemného rozptýlenia.

Pre rodiny s deťmi je pripravený detský kútik, kde na požiadanie zabezpečíme opateru detí.

Klientom je k dispozícii aj internetová miestnosť.

Aktivity mimo hotela:

Hotel Kolowrat sa nachádza v srdci najprísnejšieho ochranného pásma Tatranského národného parku. Je východiskom pre náročné turistické výlety v sprievode horského vodcu, aj pre pokojné prechádzky na malebné miesta v blízkom okolí, napríklad k drevenému zámočku Hohenlohe alebo krásnemu drevenému kostolíku priamo v obci Tatranská Javorina.

Nevšedne romantické sú aj výlety s piknikovým občerstvením pod vrch Muráň na kočoch či saniach ťahaných koňmi. Personál hotela hosťom rád doporučí a zorganizuje návštevu ďalších atraktívnych miest v blízkom i vzdialenejšom okolí, napríklad splav Dunajca na pltiach.

Blízka obec Ždiar je známa svojím živým folklórom s ukážkami miestnych tradícií, ako je napríklad tradičná ždiarska svadba, drevenou ľudovou architektúrou. V zime je Ždiar vyhľadávaným lyžiarskym strediskom.

Lyžiarsky vlek sa nachádza aj priamo v Tatranskej Javorine, 400 m od hotela.

Slovensko, study in Australia
SKonline® 2000-2014, Všetky práva vyhradené.