Kúpele |  Catering |  Austrália |  Ubytovanie |  Slovensko |  Referáty | 

Kúpele Slovenska

  ... zdravie, relax, pohoda ...
kúpele Slovenska lázně na Slovensku Slovakia spa
o nás    spolupráca    referencie    kontakt

 Kúpele Slovenska


 Wellness hotely

 Úvod
 Ubytovanie a stravovanie
 Relax a voľný čas
 Ceny a rezervácie


Hotel Kontakt

Potešenie z vody, tepla a potenia prináša nielen osvieženie duše, ale upevňuje aj naše zdravie. Dejiny parného kúpeľa a kúpeľovej kultúry siahajú do staroveku. Obľubovali ho starí Gréci a Rimania. Bol súčasťou mestských kúpeľov kultúrneho sveta. Pre oživenie starej tradície sme aj pre Vás pripravili potešenie pre Vašu dušu a telo náš „Vitálny svet“ – svet parných kúpeľov a sáun, vodných kúpeľov a relaxačných miestností o rozlohe 200 m, ktorý posilní Vaše obranné sily a privedie Vašu dušu a telo do prirodzenej rovnováhy.

Rímsky kúpeľ
Parný kúpeľ s teplotou 42 ºC a relatívnou vlhkosťou 100%.

Mentolová inhalácia
Mentolová inhalácia prečistí horné dýchacie cesty pri teplote prostredia 42 – 46 ºC s relatívnou vlhkosťou 100%. Doporučujeme Vám 15 minútovú procedúru.

Bylinková inhalácia
Každých 5 minút sa v kúpeli mení druh inhalovaných bylín s teplotou prostredia 42 – 47 ºC s vlhkosťou 60%.

Tatranská sauna
Klasická suchá sauna pri teplote 90 ºC, v pravidelných 5 minútových intervaloch sa tu presúvajú do kotla s vodou Tatranské kamene.

Studený dážď, Ľadová studňa, Vodná cesta
Toto prostredie blahodárne pôsobí na cievy. Doporučujeme poprechádzať sa niekoľkokrát okolo a nechať príjemne pôsobiť teplo a chlad na Váš organizmus.

Tepilárium, Duša vody, Tatranský brloh
Tieto relaxačné miestnosti s teplotou 37 ºC môžete využiť na príjemný relax v tajuplnom prostredí s ezoterickou hudbou. Máte možnosť výberu podľa toho, ktoré prostredie Vám bude najviac vyhovovať.

ŠPORTOVO-RELAXAČNÉ SLUŽBY

Jacuzzi bar
Vrchol komfortu Vám poskytnú aj dve luxusné vírivky v priestoroch baru, kde Vás náš personál s radosťou obslúži. Pri nastaviteľnej vodnej masáži si môžete vychutnať miešané nápoje a súčasne relaxovať.

Bazén
Relaxovať môžete samozrejme aj v moderne vybavenom bazéne s možnosťou vírivých trysiek, určite oceníte aj čaro jeho večerného osvetlenia.

Pre Vaše ratolesti máme k dispozícii aj detský bazénik.

Masáž a „Vital salón“
Na aktívne využitie času počas dovolenky Vám ponúka svoje služby aj Vital salón, kde si môžete vybrať z Wellness balíkov služieb a na ich doplnenie sme pre Vás pripravili kreatívne popoludnia s cvičiteľkou Taebo 3 x v týždni (pondelok, streda, sobota) a špeciálne zostavený stravovací lístok počas pobytu „Fit menu“.

Ďalej máte k dispozícii:

  • Fitness a solárium
  • Tenis a basketbal
  • Biliard, stolný futbal a tenis
  • Detský kútik

Slovensko, study in Australia
SKonline® 2000-2014, Všetky práva vyhradené.