Kúpele |  Catering |  Austrália |  Ubytovanie |  Slovensko |  Referáty | 

Kúpele Slovenska

  ... zdravie, relax, pohoda ...
kúpele Slovenska lázně na Slovensku Slovakia spa
o nás    spolupráca    referencie    kontakt

 Kúpele Slovenska


 Wellness hotely

 Úvod
 Ubytovanie
 Stravovanie
 Relax a voľný čas
 Ceny a rezervácie
 Severný víkend
 Tatranský relax


Clubhotel Nezábudka
Fotogaléria Clubhotel Nezábudka-ubytovanie

Lôžková kapacita hotela je 26 izieb s 54 pevnými lôžkami v 21 dvojlôžkových izbách, 4 apartmánoch a 1 rodinnej izbe. Novozrekonštruované príjemne a útulne zariadené izby podľa európskeho štandardu poskytujú komfortné ubytovanie *** hviezdičkového hotela. Kapacita hotela je vhodná aj na zorganizovanie seminára, školenia, prípadne spoznávacieho zájazdu.

Apartmán
Každý z apartmánov je zložený z dvoch samostatných izieb, zo spálne a obývacej izby. V spálni sú 2 pevné lôžka a v obývacej časti je možnosť 2 prístelok. V apartmáne je samostatné WC a kúpelňa so sprchou, vaňou a umývadlom. V apartmáne sa nachádza TV so satelitným príjmom a videorozvodom, telefón a odkladací priestor.

Dvojlôžková izba
Izby tohto typu sú rozdelené na samostatnú ubytovaciu a hygienickú časť. V každej takejto izbe sú 2 pevné lôžka s možnosť prístelky. V ubytovacej časti tohto typu sa nachádza TV so satelitným príjmom a videorozvodom, telefón a odkladací priestor. Hygienické zariadenie je vybavené sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou.

Rodinná izba
Táto izba je zložená z dvoch samostatných spálni a jednej obývacej izby, obývacia izba je vybavená TV, satelitným príjmom, videorozvodom, telefónom. V hygienickej časti sa nachádza vaňa so sprchou, umývadlom a toaletou.

Slovensko, study in Australia
SKonline® 2000-2014, Všetky práva vyhradené.