Kúpele |  Catering |  Austrália |  Ubytovanie |  Slovensko |  Referáty | 

Kúpele Slovenska

  ... zdravie, relax, pohoda ...
kúpele Slovenska lázně na Slovensku Slovakia spa
o nás    spolupráca    referencie    kontakt

 Kúpele Slovenska


 Wellness hotely

 Úvod
 Ubytovanie
 Stravovanie
 Kongresy
 Relax a voľný čas
 Ceny a rezervácie


Hotel Academia

Reštaurácia

Radi Vás privítame v našej reštaurácii s výbornou kuchyňou pripravenou uspokojiť aj tých najnáročnejších hostí. Podľa vlastného želania si môžete vybrať zo širokej ponuky tradičných jedál slovenskej i medzinárodnej kuchyne, rybacích špecialít, exotických a vegetariánskych jedál.

V reštaurácii je tiež možné usporiadať rodinné oslavy, pracovné obedy a rôzne pohostenia podľa želania a predstáv hostí. Jej kapacita je 100 miest.

Denný bar

Posedenie v príjemnom prostredí vhodnom aj na neformálne stretnutia obchodných partnerov Vám poskytne denný bar s celodennou prevádzkou. Situovaný je v priestoroch vstupnej haly v tesnej blízkosti reštaurácie a ponúka bohatý výber alkoholických a nealkoholických nápojov.

Nočný bar

Pobyt v našom zariadení si môžete spríjemniť v priestoroch nočného baru, ktorý sa dá využiť aj na malé rodinné oslavy, svadobné posedenia či obchodné rokovania. Slúžiť môže aj ako ďalšia rokovacia miestnosť pri konaní konferencií a sympózií. Stoličková kapacita nočného baru je 50 miest.

Prírodný altánok v zadnej časti zariadenia je vhodný na príjemné posedenia, opekanie či grilovanie (aj vo večerných hodinách, nakoľko celé priestranstvo je osvetlené). Doporučujeme špeciálnu ponuku hotela - opekanie prasiatka, ktoré môže byť spríjemnené ľudovou hudbou.

Slovensko, study in Australia
SKonline® 2000-2014, Všetky práva vyhradené.