Kúpele |  Catering |  Austrália |  Ubytovanie |  Slovensko |  Referáty | 

Kúpele Slovenska

  ... zdravie, relax, pohoda ...
kúpele Slovenska lázně na Slovensku Slovakia spa
o nás    spolupráca    referencie    kontakt

 Kúpele Slovenska


 Wellness hotely

 Úvod
 Ubytovanie
 Stravovanie
 Kongresy
 Relax a voľný čas
 Procedúry
 Wellness 6 nocí
 Dolce Vita 2 noci
 Romantika pre dvoch
 Last minute
 Jeseň pobyt


Hotel Hubert ****
Fotogaléria Hotel Hubert-stravovanie

Reštaurácia

Tradičnú kuchyňu s gurmánskymi regionálnymi špecialitami, ale i pestré, nápadité jedlá zdravej výživy, ponúka zákazníkom personál reštaurácie. Vo vhodnom počasí je možné stolovať na čerstvom tatranskom vzduchu na terase, ktorá priamo nadväzuje na reštauráciu.

Kaviareň

Útulná kaviareň poskytuje možnosť vychutnania si súkromia s vynikajúcim zákuskom z vlastnej produkcie. Pre romanticky naladených hostí je k dispozícii posedenie pri krbe, atmosféru súkromia dotvára hracia skrinka Wurlitzer s vlastným výberom skladieb.

Koliba

Miestnosť vyzdobená štýlom podtatranského regiónu, odkryté ohnisko slúžiace na prípravu špecialít na rošte a ražni s vlastnými kulinárstvom radí Gerlachovskú chalupu medzi často vyhľadávané miesta príjemného posedenia a oddychu.

Vínotéka

Zaujímavou a v Tatrách netradičnou je vínotéka s desiatkami druhov vín zo slovenských a moravských oblastí, ako aj z vinárskych oblastí Španielska, Čile a Austrálie. Ochotní someliéri Vám pomôžu pri výbere najvhodnejšieho vínka podľa Vašej chuti a požiadaviek.

Poľovnícky salónik

Štýlovo zariadený priestor s loveckými trofejami je priam predurčený ku príležitostnému stolovaniu v rodinnom alebo pracovnom kruhu. Odporúčame Vám vychutnať si špecialitz našej kuchyne pripravené z diviny práve v tomto skvostnom prostredí.

Reštaurácia u Tinkera

Novootvorená reštaurácia u Tinkera ponúka zaujímavý výber chutných mäsových jedál pripravovaných na rošte a na ražni spolu s vhodnými druhmi vína z viacerých vinárskych oblastí Slovenska, Moravy i vzdialenejšieho zahraničia. V piatky a soboty rozvíri dobrú náladu ľudová hudba a folklórny tanečný pár.

Slovensko, study in Australia
SKonline® 2000-2014, Všetky práva vyhradené.