Kúpele |  Catering |  Austrália |  Ubytovanie |  Slovensko |  Referáty | 

Kúpele Slovenska

  ... zdravie, relax, pohoda ...
kúpele Slovenska lázně na Slovensku Slovakia spa
o nás    spolupráca    referencie    kontakt

 Kúpele Slovenska


 Wellness hotely

 Úvod
 Ubytovanie
 Stravovanie
 Kongresy
 Relax a voľný čas
 Procedúry
 Wellness 6 nocí
 Dolce Vita 2 noci
 Romantika pre dvoch
 Last minute
 Jeseň pobyt


Hotel Hubert ****
Fotogaléria Hotel Hubert-relax a voľný čas

Relaxačné centrum

Bohato vybavené relaxačné centrum zahŕňa saunu, parný kúpeľ, solárium, vírivku a masérsku miestnosť. Po aktívne prežitom dni iste každému príde vhod športová, liečebná, reflexná masáž alebo LaStone masáž, ktorú Vám radi na základe Vášho priania zabezpečíme. Hostia si majú možnosť v našom hoteli objednať kadernícke a kozmetické služby.

Wellness a Beauty oáza Thalasso

Už ste o Thalasso terapii počuli a napriek tomu si pod ňou neviete nič konkrétne predstaviť? A pritom je to veľmi jednoduché. Výraz Thalasso terapia sa skladá z gréckych slov Thalassa (more) a Therapeia (liečba). Počas terapie používame liečivé a ošetrujúce látky pochádzajúce z mora, riasy a bahno. Už před 2000 rokmi popísal známy grécky lekár Hipokrates liečiacu silu mora. Medzi morom a ľudským telom existuje prirodzená harmónia daná tým, že všetok život pochádza z mora. Ešte dodnes vykazuje naše krvné sérum podobný obsah minerálov ako morská voda. V lone tatranskej prírody tak vzniklo čaro, ktoré v sebe odráža súzvuk svetla, vzduchu, vody a hôr...

Oáza Thalasso sa rozprestiera na ploche 650 m2 a ponúka Vám:

 • vyhrievaný vonkajší bazén so slanou vodou (3 x 7 m, hĺbka priemer 1,6 m, teplota 30 C),
 • vnútorný bazén so slanou vodou (10,5 x 7 m, hĺbka 1,4 m, teplota 30 C),
 • vírivku (2,5 m kruh),
 • zázračnú sprchu – ľadová a horúca voda,
 • iglu kútik,
 • soľnú parnú saunu,
 • sanárium - biosaunu s 5 variáciami,
 • aromatickú parnú saunu so špeciálnym osvetlením,
 • špeciálne masáže,
 • oddychovú zónu s vyhrievanými ležadlami,
 • solárium,
 • fitnes (steper, 3x schwinn),
 • vacustep (nová sila v boji proti celulitíde),
 • kozmetické centrum

Služby, ktoré Vám ponúkame (kúpele, kozmetika, zábaly z morských rias, pohybovú terapiu v teplej slanej vode) sú osvedčené procedúry v rámci Thalasso terapií. Morské riasy sú schopné dodať viac minerálov a vitamínov ako hociktoré iné prírodné produkty a sú vzhľadom na svoju schopnosť produkovať kyslík nenahraditeľné. Pôsobia stimulujúco na celý organizmus, posilňujú imunitný systém, regulujú krvný obeh, podporujú trávenie a popritom znižujú cholesterin a cukor v krvi.
 
V našom novom Wellness & Beauty centre sa harmónia medzi zdravím a krásou nevzťahuje len na telo a dušu.

ŠPORT

Hotel Hubert**** ponúka široké spektrum športového vyžitia sa. Našim hosťom je k dispozícii tenisový kurt, tenisová hala s možnosťou využitia aj na basketbal, ihrisko na plážový volejbal, či minigolfový areál. Pre spoznávanie okolitej tatranskej prírody odporúčame využiť hotelové kone. Pre dospelých aj deti je pripravená herňa.

INDOOR

Tenisová hala - Vychutnajte si obľúbený šport aj cez zimu v hotelovej tenisovej hale. Hala má rozmery 40 m x 19 m. Povrchom je  pokrytý elastickou gumovou podložkou Regupol.

Stolný tenis - Zahrajte si u nás jednu z najrýchlejších športových hier na svete. Hra učí mať rýchly odhad hernej situácie a jej okamžité riešenie najvhodnejším herným spôsobom.

Biliard - Oddýchnite si pri tejto populárnej taktickej hre založenej na presnosti.

OUTDOOR

Tenisový kurt - Tenis je označovaný aj ako biely šport. Zahrajte si túto hru u nás s priaľmi.

Minigolf - Ľahký outdoorový šport, pri ktorom sa môže zabaviť samotný hráč alebo malá skupinka. Hrá sa malou golfovou loptičkou, ktorú treba dostať do jamky.

Basketbal - Jeden z najpopulárnejších športov na svete si Vás určite získa rýchlosťou hry a svojím jedinečným pôvabom.

Ihrisko na plážový volejbal - Ak spomedzi širokého výberu outdoorových aktivít holdujete skôr loptovým hrám, plážový volejbal je pre vás tým správnym športovým vyžitím

Kolobežka - Pre najmenších môžete požičať kolobežku.

Priamo z hotela vedú tri bežecké trate
1. Zelená 3,0 km
2. Modrá 4,0 km
3. Červená 5,0 km

DETSKÝ RAJ

Slovo DETI sa u nás píše veľkými písmenami a preto je pre našich najmenších pripravená herňa so špeciálnym detským kútikom, kde môžu využiť spoločenské hry, lopty, stolný futbal, vzdušný hokej, elektronické šípky... Vo vonkajšom areáli sa môžu vyšantiť na preliezkach a hojdačkách...

MINIZOO

Pre najmenších, ale i veľkých ponúkame prehliadku hotelovej MiniZoo. Zábava zaručená. Môžete u nás vidieť domáce prasiatka, zajačiky, králiky, holuby, perličky, fenis sliepočky, divé kačky, čierne labute, bažanta zlatého, bažanta diamantového a páva korunkatého. Všetky zvieratká strážia dvaja psíkovia Aja a Maxi.

KONSKÝ RANČ

Hotel Vám ponúka možnosť nie len pokochať sa krásou koní, ale taktiež možnosť zajazdiť si formou:
Jázd s doprovodom
Jázd bez doprovodu
Jázd pre deti na poníkovi
Jázd kočom (v zime saňami)

Slovensko, study in Australia
SKonline® 2000-2014, Všetky práva vyhradené.