Kúpele |  Catering |  Austrália |  Ubytovanie |  Slovensko |  Referáty | 

Kúpele Slovenska

  ... zdravie, relax, pohoda ...
kúpele Slovenska lázně na Slovensku Slovakia spa
o nás    spolupráca    referencie    kontakt

 Kúpele Slovenska


 Wellness hotely

 Úvod
 Ubytovanie
 Stravovanie
 Kongresy
 Relax a voľný čas
 Procedúry
 Wellness 6 nocí
 Dolce Vita 2 noci
 Romantika pre dvoch
 Last minute
 Jeseň pobyt


Hotel Hubert ****
Fotogaléria Hotel Hubert-procedúry

Relaxačné centrum
Bohato vybavené relaxačné centrum zahŕňa saunu, parný kúpeľ, solárium, vírivku a masérsku miestnosť. Po aktívne prežitom dni iste každému príde vhod športová, liečebná, reflexná masáž alebo LaStone masáž, ktorú Vám radi na základe Vášho priania zabezpečíme. Hostia si majú možnosť v našom hoteli objednať kadernícke a kozmetické služby.

Ponúkame Vám tieto procedúry:

MASÁŽE
Nechať sa uniesť príjemným pocitom masáže a cítiť bezhraničné uvoľnenie to nie je luxus ale pôžitok z dotyku tela a duše...  
     
Klasická celotelová masáž  
Je základom a pôvodcom všetkých masáží. Aktivuje celkový krvný a lymfatický obeh, ktorý následne zlepšuje okysličenie organizmu a odlev škodlivých látok z tela.
Odporúčame všetkým "začiatočníkom"  
     
Klasická čiastková masáž  
Ideálna pri blokádach chrbta ako aj pri presilených končatinách.
Odporúčame pre tých, ktorí chcú v relatívne krátkom čase zregenerovať namáhané časti tela.   
     
Celotelová manuálna lymfodrenážna masáž  
Táto zvlášť jemná a harmonická masáž aktivuje tok lymfy, odstraňuje blokády, uvoľňuje škodlivé látky z tkanív, aktivuje obranný systém organizmu a odstraňuje poruchy látkovej premeny. Odporúčame pri celulitíde, migréne, po úrazoch, na vyhladenie jaziev a vrások.
     
Čiastková manuálna lymfodrenážna masáž   
Ako celotelová, rieši konkrétne problémy jednotlivých častí tela.
     
Reflexná masáž nôh   
Na našich chodidlách sa zrkadlí obraz nášho organizmu. Špeciálnymi hmatmi môžeme aktivovať konkrétne časti tela, zároveň upokojiť bolesti jednotlivých orgánov alebo odstrániť nepríjemné blokády. Odporúčame pri všetkých problémoch, hlavne pri bolestiach.

Dorn Breuss masáž  
Masáž chrbtice podľa Dorn -Breussa je jednoduchá,ale neuveriteľne účinná metóda, ako spoznať a odstrániť blokády a nezrovnalosti v kĺboch ako aj v samotnej chrbtici. Odporúčame pre tých, ktorí majú pretrvávajúce problémy s chrbticou.
     
Antistresová masáž  
Pomalé rytmické pohyby rúk za použitia vybratých prírodných aromatických olejov. Má ukľudňujúci účinok na nervový systém, odstraňuje stres a ponára telo do očarujúceho kľudu. Odporúčame pre tých, ktorí už toho majú dosť"
     
Masáž na vibračnom stole  
Zlepšením obehu krvi urýchľuje tento druh masáže celkový metabolizmus. Požadovaný účinok sa dosiahne striedaním rôznej sily vibrácií. Odporúčame pri potrebe totálneho uvoľnenia svalstva a celého tela.
     
Masáž vichy sprchou  
Terapeutická vodná masáž je ideálny systém pre celého organizmu. Je to nezabudnuteľný zážitok. Odporúčame všetkým, ktorí chcú zažiť niečo nové.
     
Originál Masáž Lastone   
Okrúhle bazaltové kamene zohriate na cca 60°C a zároveň k tomu chladné mramorové kamene sú základom Originál La Stone Therapy. Je to nový pocit z masáže. Účinok kameňov pôsobiacich na Vaše telo, Vás unesie do hlbokého uvoľnenia a do sveta snov.Originál La Stone pôsobí vzrušujúco, na druhej strane vyrovnane a ukľudňujúco. V Hollywoode je táto masáž tajným typom filmových hviezd. Odporúčame "non plus ultra" - medzi masážami.
     
Mydlová masáž Hamam  
Čaro tajomstiev kráľovstva 1000 a jednej noci - to zažijete pri tejto orientálnej masáži s penou z olivového mydla. Súhra vody tepla (masíruje sa na vyhriatom kameni) a arómy určite osloví Vašu dušu. Po tejto masáži sa človek skutočne cíti kráľovsky. Odporúčame tým, ktorí sa chcú zbaviť všetkého starého a popri tom sa nechať uniesť "do neba"
     
Bankovanie  
Touto liečbou sa z tela vyplavujú toxíny, ktoré náš organizmus zaťažujú a vyčerpávajú. Pri ochorení vnútorných orgánov sa na chrbte vytvárajú citlivé miesta, ktoré sa dajú dobre nahmatať. Za pomoci podtlaku v chladnúcej banke priloženej na uvedenú zatvrdlinu zvýšime prekrvenie a spriechodnenie problematického miesta. Odporúčame pri doliečení infarktov, pri alergiách, rôznych zápaloch ako aj akútnych problémoch.

KÚPELE
Zabudnite na problémy všedného dňa, zahoďte svoje starosti, ponorte sa do oázy kľudu a načerpajte novú silu...! 
   
Kleopatrin kúpeľ
 
Ešte dodnes sa pod menom egyptskej kráľovnej skrýva symbol krásy a elegancie.
   
Thalgo-minceur kúpeľ 
Prírodný účinok špeciálne vybraných morských rias a éterickych olejov Vám dopomôže k uvoľneniu lymfatických ciest v tele. Odporúčame pri celulitíde a na spriechodnenie lymfatických ciest.
   
Relaxačný kúpeľ Thalgo
Ukľudňuje a zvyšuje Vašu pohodu. Obsahuje komplex éterických olejov zložených z levandule, magnólie, rímskej kamilky a riasy Fucus vesiculosus. Odporúčame ako večerný kúpeľ, ktorý Vás zbaví všetkých stresov a umožní Vám príjemný hlboký spánok.
   
Drenážny kúpeľ Thalgo
Zmierňuje bolesť a prináša okamžitú úľavu unaveným nohám.Obsahuje kompex éterických olejov z bazalky, karotky, cabreuvy a riasy Fucus vesiculosus. Odporúčame pri tzv. ťažkých nohách, poskytuje okamžitú úľavu, pokožka na nohách sa stane hodvábne jemnou.
   
Vitálny kúpeľ Thalgo
Tonizuje, vzpruží a oživí. Obsahuje látky z pínie, mäty, yzopu, rozmarínu a riasy Fucus vesiculosus. Odporúčame po ,,dlhých,, nociach. Uvedený kúpeľ Vás znovu privedie k životu, dodá silu a energiu nielen telu ale i duchu .
   
Bylinkový kúpeľ 
Nechajte sa uniesť do sveta babky bylinkárky. Odporúčame všetkým nadšencom bio prírodných produktov.
   
Rašelinový kúpeľ Babora
Očistenie organizmu prirodzenou cestou. Zaktivuje sa prirodzená obranyschopnosť pokožky, nastáva optimálne prekrvenie a okysličenie organizmu. Odporúčame ako totálnu očistu tela.
   
Kúpeľ pre nachladnutých
Wellness hit a to nielen v zimných mesiacoch. Odporúčame ako prevenciu proti prechladnutiu   

ZÁBALY

Čiastkové zábaly 
  a - Zábal z morských rias - Wrap&Svelt
  b - Zábal z morského bahna - Wrap&Draine
Špeciálne zábaly zamerané na zbavenie sa nežiadúcich látok z tela, na podporu látkovej výmeny, odbúravanie celulitídy na problematických miestach - brucho, nohy, zadok.
Odporúčame:
Svelt na odbúranie celulitídy
Draine pri ochabnutých tkanivách a pri zavodnení
   
Ľadový zábal nôh 
Vďaka svojmu chladiacemu účinku zmierňuje Frigi zábal bolesti unavených a opuchnutých nôh, pri kŕčových žilách a zároveň uvoľňuje tok lymfy. Odporúčame pre všetkých, ktorí majú tzv. "ťažké" nohy.
   
Zábal z morských rias Thalasso
Telový zábal z prírodných morských rias pomáha pri odbúravaní tukových vankúšikov, nahromadenej vody a súčasne má intenzívny hydratačný účinok. Odporúčame na kompletné riešenie problémov s celulitídou.
   
Telový zábal Thalgomince
Thalgomince je zábalom z viacerých bylín a morských rias. Má napínací a vyrovnávajúci efekt na pokožku problémových zón. Odporúčame tým, ktorí chcú dodať svojej pleti stratenú energiu a krásu.
   
Zábal z morského bahna a morskej soli Prelude Marine
Tento systém ošetrenia ideálne kombinuje účinok morského bahna a soli. Morské bahno sa získava z hĺbky 800 m a je desaťkrát bohatšie na minerálne látky ako morská voda.
Odporúčame tým, ktorých pleť potrebuje minerálnu ,,bombu“ ako aj pri kožných problémoch /psoriáza/, reume, depresiách a jódovej alergii.
   
Babor - bahnový zábal celotelový
Odstraňuje toxíny a škodlivé odpadové látky. Podporuje látkovú výmenu, dodáva vlhkosť a napína tkanivá. Zjemňuje pokožku a obohacuje ju o minerály a stopové prvky. Zároveň podporuje regeneráciu pokožky.
   
Babor - riasový zábal
Aktívnymi látkami sa stimuluje regenerácia pokožky. Pokožka je mäkšia a vláčnejšia. Zábal intenzívne dodáva vlhkosť, zbavuje odpadových látok a napína tkanivá. "Dovolenka" pre suchú a namáhanú pokožku.

FITNESS
Schwinn - Fitness
  Airdyne Evolution Pro:
- Maximálne efektívny tréning celého tela v každom veku.
- Zvyšuje úroveň a kvalitu kardiovaskulárneho systému.
- Doporučované už viac než 20 rokov kardiológami a terapeutmi.
- Program ponúka rózne druhy cvičení: kopec, interval a vrchol

340i Stepper:
- Aeróbny tréning, posilňovanie kardiovaskuíárneho systému.
- Individuálně nastavitetný program podiľa veku, hmotnosti na rozvoj sily a vytrvalosti.
- Kontrola tepovej frekvencie.

IC Pro/IC Elite:
- Aeróbny tréning, posilňovanie kardiovaskulárneho systému.
- Komplexný tréning celého tela!
- Kontrola tepovej frekvencie.

Rotoped/Horizontálny rotoped 135i/235i:
- Aeróbny tréning, posilňovanie kardiovaskulárneho systému.
- Kontrola tepovej frekvencie.
- Reguluje intenzitu cvičenia - umožňuje intervalový a pyramidový tréning.

Běžecký trenažér 6800.1/6900.1:
- Aeróbny tréning, posilňovanie kardiovaskulárneho systému.
- Určený na vytrvatostný tréning pri nastavitelných stupňoch individuálně zvolenej zátaže a rýchlosti.
- počúvajte Vaše srdce a cvičte podľa potreby Vášho tela!
   
Vacu - Step
Vacu - Step: nová sila v boji proti celulitíde
Vacu - Step: inovatívny tréningový spôsob na odstránenie tukových buniek v podkožnom tkanive cielene v problémových zónách /brucho, zadok, boky, stehná/.
Vacu - Step: pracuje na princípe kombinácie vakua a pohybu, ktorým zabezpečuje optimálne prekrvenie buniek a plynulé prúdenie lymfatického toku.
Vacu - Step: účinok tréningu zaručuje zmenšenie objemu v problémových zónách a pozitivne zmeny v struktúre kože.

KOZMETIKA

Slovensko, study in Australia
SKonline® 2000-2014, Všetky práva vyhradené.