Kúpele |  Catering |  Austrália |  Ubytovanie |  Slovensko |  Referáty | 

Kúpele Slovenska

  ... zdravie, relax, pohoda ...
kúpele Slovenska lázně na Slovensku Slovakia spa
o nás    spolupráca    referencie    kontakt

 Kúpele Slovenska


 Wellness hotely

 Úvod
 Ubytovanie
 Stravovanie
 Kongresy
 Relax a voľný čas
 Ceny a rezervácie


Hotel AquaCity
Fotogaléria Hotel AquaCity-ubytovanie

Hotel je navrhnutý na dvoch podlažiach a má 41 izieb tematicky dekorovaných podľa ročných období:

1 Apartmán pre dve osoby, 8 Manzardových izieb, 1 Apartmán deluxe. Celková kapacita 84 lôžok plus prístelky. Štandard ubytovania je vysoký, pri výstavbe a dekorovaní boli použité najlepšie materiály.

Zahŕňa luxusné apartmány, manzardové izby, ako aj štandardné dvojposteľové izby, pričom väčšina z nich má prepojovacie dvere, ideálne pre ubytovanie početnejších rodín s deťmi.
Či prídete na jar, v lete, jeseni alebo zime, výborne vybavené izby so všetkým príslušenstvom, podľa súčasných medzinárodných štandardov, vám umožnia oddychovať v pohodlí a tešiť sa z nádherného výhľadu na celý komplex a na vysoké hory vzdialené iba niekoľko kilometrov.

Izby:

Kdekoľvek budete ubytovaní, či v jednej z deviatich manzardových izieb, ktoré pohodlne ubytujú štyroch návštevníkov, alebo v jednej z 33 štandardných dvojposteľových izieb, každá z nich je dekorovaná podľa ročných období a harmonizujú v nej koberce, steny, nábytok aj ostatné vybavenie.

Od pestrej zelene jari po jasnú žltú leta, od škály oranžovej jesene po upokojujúci účinok modrej zimy, môžu hostia očakávať moderné gobelíny od miestnych umelcov, ktorými sú vyzdobené steny izieb.

Priestranný úložný priestor, dobre vybavené kúpeľne – väčšina so samostatnými sprchami, minibarom a trezorom, telefónmi, satelitnou televíziou a rádiom, prístupom na internet, sušičmi vlasov a pokiaľ je prianím, aj kávovarmi a rýchlovarnými konvicami na prípravy čaju, robia AQUACITY skutočným domovom.

Slovensko, study in Australia
SKonline® 2000-2014, Všetky práva vyhradené.