Kúpele |  Catering |  Austrália |  Ubytovanie |  Slovensko |  Referáty | 

Kúpele Slovenska

  ... zdravie, relax, pohoda ...
kúpele Slovenska lázně na Slovensku Slovakia spa
o nás    spolupráca    referencie    kontakt

 Kúpele Slovenska


 Wellness hotely

 Úvod
 Ubytovanie
 Stravovanie
 Kongresy
 Relax a voľný čas
 Ceny a rezervácie


Hotel AquaCity
Fotogaléria Hotel AquaCity-stravovanie

Možnosti stravovania

Pod vedením skúseného šéfkuchára, ktorý pracoval na luxusných výletných lodiach a v niekoľkých najlepších hoteloch sveta, sa AQUACITY-Poprad teší zaslúženej reputácii delikátnej a inovačnej kuchyne a tej najlepšej vinotéky. Skombinovaním tradičných pochúťok s medzinárodnou klasikou vzniká vynikajúca ponuka jedál kdekoľvek sa tu rozhodnete najesť.

Večere sa podávajú v útulnom prostredí a štandard obsluhy od hotelovej terasy s panoramatickým výhľadom po pohodlnú kaviareň predstihne vaše očakávania.

Ubytovaní hostia môžu svoje jedlá dostať na terase, pričom raňajky sa servírujú od 7.00 do 10.00 a večere od 18.00 do 22.00. Oblečenie je spravidla neformálne, hoci sa očakáva, že počas večere budú hostia odetí slávnostnejšie.

Rýchle občerstvenie je k dispozícii ako výber celej škály menu v stredisku a využiť ho pri kúpaní môžu tak návštevníci, ako aj ubytovaní hostia.

Kuchyňa

Kvôli autentickej chuti slovenskej kuchyne je v ponuke bohatá škála tradičných jedál. Slovenská kuchyňa má spoločné rysy s kuchyňou svojich susedov. Kapustná polievka, guláš, rezeň, knedle a omáčky sú tu ako všade.

Veľa slovenských chodov sa začína polievkou, pričom v ponuke je aj dostatok zeleninových šalátov. Obľúbenou pochúťkou je ovčí syr a väčšina hlavných chodov je z mäsa, predovšetkým bravčového.

Vegetariáni však nemusia byť zúfalí, keďže zelenina a strukoviny rovnako hrajú v slovenskej kuchyni významnú úlohu.

Dezerty bývajú jednoduché, palacinky sú súčasťou takmer každého menu.

Od lodných typov reštaurácií po snack bary a kaviarne, všade nájdete bohatý výber za veľmi priaznivé ceny.

Slovensko, study in Australia
SKonline® 2000-2014, Všetky práva vyhradené.