Kúpele |  Catering |  Austrália |  Ubytovanie |  Slovensko |  Referáty | 

Kúpele Slovenska

  ... zdravie, relax, pohoda ...
kúpele Slovenska lázně na Slovensku Slovakia spa
o nás    spolupráca    referencie    kontakt

 Kúpele Slovenska


 Wellness hotely

 Úvod
 Ubytovanie
 Stravovanie
 Kongresy
 Relax a voľný čas
 Ceny a rezervácie


Hotel AquaCity
Fotogaléria Hotel AquaCity-kongresy

Vynikajúce miesto pre konferencie, s vybavenými business zariadeniami a tí najpriateľskejší ľudia v Európe, robia z AQUACITY splnený sen.

Stredisko AQUACITY-Poprad má pohodlné konferenčné zariadenia až pre 120 osôb. Je vynikajúcim miestom pre konanie konferencií, akcií na propagovanie výrobkov, výstav, gala večerov a iných firemných akcií, pretože priestory sú flexibilne usporiadané tak, aby vyhovovali individuálnym požiadavkám z pohľadu kapacity, štýlu a formy.

Technická expertíza, najnovšie audiovizuálne a telekonferenčné vybavenie a dostatočné komunikačné spoje zabezpečia v prípade požiadavky pre organizátorov konferencií on-line podporu.

Vďaka viacerým menším priestorom, ktoré sú k dispozícii ako tlačové strediská, luxusné salóniky, vďaka širokej ponuke možností oddychových aktivít, vynikajúcemu ubytovaniu a množstvu príťažlivých barov a reštaurácií si môžete byť vy ako organizátori aj vaši hostia istí prvotriednym výsledkom.

A napokon vďaka nadšenému tímu personálu, ktorý vám pomôže počas celej prípravy, zistíte, že organizovanie pracovnej akcie nemôže byť ideálnejšie.

Slovensko, study in Australia
SKonline® 2000-2014, Všetky práva vyhradené.