Kúpele |  Catering |  Austrália |  Ubytovanie |  Slovensko |  Referáty | 

Kúpele Slovenska

  ... zdravie, relax, pohoda ...
kúpele Slovenska lázně na Slovensku Slovakia spa
o nás    spolupráca    referencie    kontakt

 Kúpele Slovenska


 Wellness hotely

 Úvod
 Ubytovanie
 Reštaurácia
 Kongresy
 Aktivity
 Okolie


Aparthotel Liptovský Dvor****

Na oživenie pobytu si Vám dovoľujeme ponúknuť množstvo voľnočasových aktivít. Od aktivít relaxačno – zábavného charakteru spojených s príjemným pobytom v prírode až po adrenalínové, náročnejšie aktivity, pri ktorých by Vám určite nemala chýbať odvaha a chuť riskovať. Vyberáme pre Vás stručný prehľad spomínaných aktivít :

  • Lukostreľba
  • Výlet v konskom sedle
  • Fakľový pochod
  • Bludisko
  • Rafting
  • Jachting
  • Skalolezenie
  • Paintball
  • Jazda na štvorkolkách
  • Preteky na motokárach a iné...

Lukostreľba
Pripravíme pre Vás súťaž v lukostreľbe. Podľa výkonnosti určíme vzdialenosť z akej budete strieľať. Rozdelíme Vás do skupín a vyhodnotíme. Podľa počtu osôb zvolíme spôsob hry ako aj množstvo terčov.

Súťaž v preťahovaní lanom
Vytvoríme 5-členné družstvá ktoré budú navzájom súperiť v tejto jednoduchej hre. Výborná motivačná hra na zmobilizovanie Vašich posledných síl na ceste k víťazstvu.

Bungee running
Vyhráva ten, kto sa priviazaný na gumovom lane dostane najďalej.

Výlet v konskom sedle
Zažili ste pohľad na svet z konského sedla? Je určený pre menšie skupinky. Ideálne riešenie na spestrenie hotelového pobytu. Preveziete sa v krásnom prostredí Západných Tatier a podľa Vašich jazdeckých schopností si zvolíte či absolvujete samostatnú jazdu, vedenú prechádzku alebo špeciálny jazdecký tréning.

Výlet kočom alebo sánkami
Prevezte sa konským záprahom zasneženou krajinou Jánskej doliny. Zapriahnutý ťažný kôň Vás odvezie podľa Vašich požiadaviek. Koč odvezie 5 ľudí, v zime Vás prevezieme aj na saniach!

Nočný pochod
Absolvujte s nami večerný pochod s fakľami a nechajte sa cestou prekvapiť. Prijemná nočná prechádzka spojená s večerným prípitkom a trochou adrenalínu.

Vyhliadkový let
Motorovým lietadlom pre troch pasažierov preletíte ponad oblasť Nízkych a Vysokých Tatier. Budete nadšený Tatrami! Let môže trvať polhodiny alebo hodinku. Pri firemných akciách vieme zabezpečiť štartovanie lietadla z letiska vzdialeného len 15 min cesty od hotela. Letovú trasu vieme prispôsobiť podľa Vašich požiadaviek

Výučba lyžovania
Ponúknite Vašim zamestnancom lyžiarskeho inštruktora. Či už sú začiatočníci alebo pokročilí, od našich inštruktorov sa budú môcť vždy niečo naučiť. Môžete si vybrať výučbu pre začiatočníkov ako aj školu carvingu, alebo freeridu pre pokročilých.

Relax
Vhodnou alternatívou je týždenný animačný program nášho kreatívneho tímu animátorov v lete či v zime. V prípade záujmu Vám radi zorganizujeme splavovanie Váhu, rafting na divokej vode, paragliding, paintball, jazdu na koni či iné aktivity.

Rafting
Liptov je ideálnym miestom na rafting! V blízkosti nášho hotela máme tri možnosti splavov. Najkrajším, no zároveň najojedinelejším je rafting na rieke Belá. Splav tejto rieky však závisí od stavu vody v koryte. Alternatívou je celoročný splav Váhu. Táto rieka je splavná počas celého roka. Pre adrenalínových dobrodruhov je určený umelý vodný kanál v Liptovskom Mikuláši, kde trénuje aj náš olympijsky medailista. Pri firemných akciách Vám zorganizujeme pretek družstiev. Kto vyhrá záleží len na Vás a Vašej vytrvalosti. Ideálny spôsob team buildingu.

Skalolezenie
Zlezte s nami prvú skalu! Vyskúšate si pohybovať sa v horolezeckom teréne a používať horolezecký materiál. Maximálny počet osôb na jedného inštruktora sú štyria klienti.

Paintball
Už ste niekoho zastrelili? Hrať môžete v okolí nášho hotela alebo Vás zavezieme do areálu, ktorý je na túto hru určený. Pripravte sa na fyzickú ako aj psychickú náročnosť boja. Ideálna hra na otuženie kolektívu. Určite budete odchádzať s úsmevom na tvári.

Adrenalín na štvorkolkách
Zajazdite si na štvorkolesových monštrách. Pri váhe 180 kg a výkone okolo 40 koní Vám štvorkolka poskytne nečakaný zážitok. Jazdiť budete môcť vo vybranom areáli alebo sa pôjdete previesť so sprievodcom po Liptovskom regióne. Môžeme Vám zorganizovať preteky, alebo sa môžete povoziť individuálne.

Preteky na motokárach
Zoberieme Vás do jednej z najlepších motokárových hál na Slovensku. Tu zažijete atmosféru skutočného motoristického športu. Zistíte jeho fyzickú náročnosť a naučíte sa reagovať pod tlakom. Trať je postavená podľa európskych bezpečnostných noriem. Nájdete tu dostatok miesta na predbiehanie. Váš firemný závod sa môže začať!

Jachting
Sen o jachte si môžete splniť aj u nás! Namiesto slaného mora ponúkame od jari do jesene slnečnú, no aj keď treba veternú Liptovskú Maru, kde si preveríte svoje kapitánske schopnosti na našej 4 miestnej plachetnici s kormidelníkom! Vytiahnúť plachty, dobrodružstvo začína…

Slovensko, study in Australia
SKonline® 2000-2014, Všetky práva vyhradené.