Kúpele |  Catering |  Austrália |  Ubytovanie |  Slovensko |  Referáty | 

Kúpele Slovenska

  ... zdravie, relax, pohoda ...
kúpele Slovenska lázně na Slovensku Slovakia spa
o nás    spolupráca    referencie    kontakt

 Kúpele Slovenska


 Wellness hotely

 Úvod
 Ubytovanie
 Stravovanie
 Šariš relax centrum
 Firemné akcie
 Voľný čas
 Wellness víkend
 Wellness pobyt PLUS


Šariš Park

Bazén | Wellness | Športoviská

VENUJTE SA SVOJMU ZDRAVIU, SVOJIM ZÁĽUBÁM, EFEKTÍVNE A PRÍJEMNE VYUŽÍVAJTE SVOJ VOĽNÝ ČAS ...

V tomto uponáhľanom svete plnom stresu, napätia a povinností je oddychovať veľmi zložité, ba priam nemožné. A veľa ľudí to ani nevie. Ale aj napriek tomu je oddych potrebný pre fyzickú a psychickú pohodu osobnosti.

Oddychovať sa dá mnohými spôsobmi a práve ŠARIŠ PARK vo Veľkom Šariši (cca 5 km od Prešova) spolu so ŠARIŠ RELAX CENTROM vám ponúka ten vhodný priestor a možnosti na relax a regeneráciu.

Samotná stavba budovy RELAX CENTRA je vybudovaná podľa starej čínskej filozofie Vastu Šastra, ktorá napomáha pozitívnemu prílivu energie. Ide o rozloženie proporcií stavby podľa svetových strán tak, aby pobyt v relaxačnom centre nevtieravo prinášal blahodarné účinky pre telo i dušu. Interiér je ladený v tradičnom ľudovom štýle – gazdovský dvor s dreveným domčekom, čo vyvoláva príjemnú atmosféru.

U nás môžete pasívne oddychovať v 30 °C relaxačnom bazéne s rôznymi atrakciami. Perličkový kúpeľ, chrlič vody, masážne a protiprúdové trysky vymasírujú každú čiastočku vášho tela.

Naše relax centrum je schopné uspokojiť zákazníkov po všetkých stránkach. "Klasikou" sú masáže častí tela alebo masáže celého tela. V ponuke sú však aj špeciálne masáže ako napr.: antistresová, ktorá pôsobí na uvoľnenie napätia organizmu. Veľmi obľúbenou sa už stala medová detoxikačná masáž, ktorá zbaví telo toxínov, zlepšuje imunitu, posilňuje elasticitu pokožky.

V saunovom svete si rozhýbete kostrovú a svalovú sústavu vo fínskej suchej saune, eukalyptová parná sauna uvoľní dýchacie cesty. Do hĺbky vnútra vás prehrejú horské lúče v infrasaune.

Nerušený relax vám zaručí špecialita centra: bylinková aromaterapia s hviezdnym nebom. Je to skutočná "bomba". V odpočivárni sa rozlieha prekrásna vôňa (napríklad borovicového lesa) a nad hlavou máte panoramaticky zobrazené nebo posiate hviezdami. Je to veľmi upokojujúce.

V horúcich dňoch dobre padne schladiť organizmus. Ľadové jazero ho ochladí až na bod mrazu, osvieži vás i ľadové, fínske vedro.

Absolútnu jedinečnosť ponúkajú naše procedúry Šarišské pohladenie a Prameň smädného mnícha.

Ak máte chuť zacvičiť si, stačí otvoriť dvere a k dispozícii je fitnes centrum, kde vám naši inštruktori poradia ako správne cvičiť a doplňovať výživu vhodnými látkami.

Veľkým lákadlom je tenisový kurt s kvalitným umelým povrchom. Usporiadať firemný, rodinný či priateľský turnaj nie je žiaden problém. Športové ihrisko je multifunkčné. Stačia malé úpravy a zmení sa na minifutbalové, volejbalové, bedmintonové, nohejbalové či basketbalové. V ponuke je aj požičovňa potrieb na športové aktivity a samozrejme možnosť občerstvenia, stravovania a ubytovania sa v ŠARIŠ PARKU.

RELAXUJTE A UTUŽUJTE VZŤAHY S RODINOU, ZNÁMYMI, PRIATEĽMI A KOLEGAMI...

Oddych, zážitky, emócie, silný tímový duch, upevňovanie fyzického, psychického zdravia a pohody je práve to, k čomu sa snažíme prispieť ponúkanými službami.

Slovensko, study in Australia
SKonline® 2000-2014, Všetky práva vyhradené.