Kúpele |  Catering |  Austrália |  Ubytovanie |  Slovensko |  Referáty | 

Kúpele Slovenska

  ... zdravie, relax, pohoda ...
kúpele Slovenska lázně na Slovensku Slovakia spa
o nás    spolupráca    referencie    kontakt

 Kúpele Slovenska


 Úvod
 Poloha
 Indikácie
 Pobyty
 Ubytovanie
 Voľný čas
 Stornopodmienky
 Ceny a rezervácie


Piešťany

Návštevníkom Piešťanských kúpeľov slúžia dve balneorehabilitačné centrá. Okrem lekárskych služieb, služieb laboratórií a podávania procedúr zabezpečujú tiež nepretržitú zdravotnícku službu pre hostí. Nachádzajú sa v zelenej oáze Piešťan - na Kúpeľnom ostrove, pre pohodlie hostí sú spojené klimatizovanými chodbami s hotelmi.

Balneorehabilitačné centrum I.   

Komplex historických budov v južnej časti Kúpeľného ostrova tvoria pôvodné Napoleonské kúpele vybudované v rokoch 1822-1826 a kúpele Irma v roku 1912. Po viacnásobných rekonštrukciách sa tu dodnes v atraktívnych priestoroch podávajú procedúry pre hostí z hotelov Thermia Palace a pre hostí z hotelov Jalta a Park v mestskej časti Piešťan. Hostia hotela Pro Patria majú väčšinu procedúr k dispozícii priamo v objekte tohto hotela.

Irma - liečebné procedúry: termálne vaňové kúpele, uhličité kúpele, perličkové kúpele, čiastočné a celkové bahenné zábaly, zrkadlisko (kúpeľ v bazéne s termálnou minerálnou vodou), bahnisko, vodoliečba, škótske streky, sauna, podvodná masáž, klasická masáž, reflexná masáž, lymfodrenáž, individuálne cvičenia, fitnes, trakčná terapia, elektroterapia, štvorkomorová galvanizácia, interferenčné prúdy, diadynamik, ultrazvuk, magnetoterapia.

Napoleonské kúpele - procedúry: termálne vaňové kúpele, uhličité kúpele, perličkové kúpele, čiastočné a celkové bahenné zábaly, zrkadlisko, bahnisko, vodoliečba, škótske streky, podvodná masáž, klasická masáž, reflexná masáž, lymfodrenáž, individuálne cvičenia, skupinová gymnastika v telocvični, cvičenie vo vode, fitnes, trakčná terapia, ergoterapia, rehabilitácia v plaveckom bazéne.

Balneorehabilitačné centrum II.   

V strede Kúpeľného ostrova medzi hotelmi Balnea Palace a Balnea Splendid, sa nachádza moderné Balnea Centrum. Tu nájdu hostia všetky služby a komfort bez toho, aby museli opustiť komplex budov.
BR II - procedúry: Čiastočné a celkové bahenné zábaly, termálne vaňové kúpele, uhličité kúpele, perličkové kúpele, vírivé kúpele, zrkadlisko, vodoliečba, škótske streky, sauna, podvodná masáž, klasická masáž, reflexná masáž, lymfodrenáž, individuálne a skupinové cvičenia v telocvični alebo v bazéne, ergoterapia, fitnes, trakčná terapia vo vode a na trakčnom stole, rehabilitačný chodník, joga, rehabilitácia plávaním, elektroterapia, štvorkomorová galvanizácia, interferenčné prúdy, diadynamik, ultrazvuk, magnetoterapia, denzitometrické vyšetrenia, liečba osteoporózy, zoštíhľovacie kúry, oxygenoterapia, akupunktúra, laserpunktúra, parafínové zábaly, horské slnko, solux, solárium, kryoterapia, plynové injekcie, inhalácie, pitná kúra.

Slovensko, study in Australia
SKonline® 2000-2014, Všetky práva vyhradené.