Špecialista na kúpele a wellness na Slovensku
ZAVOLAJTE NÁM
0905 986 199

Číž kúpele

Slovensko

O výnimočných liečebných účinkoch tunajších prírodných jódových a minerálnych prameňov sa návštevníci kúpeľov Číž presviedčajú viac ako sto rokov.  Čížsky prameň, nesmierne bohatý na soli, bróm a jód sa považuje za jeden z najvzácnejších v Európe. Aj vďaka tomu získal rad medzinárodných ocenení.
Vďaka rozsiahlemu portfóliu liečebných procedúr, do ktorých patria minerálne kúpele, vodoliečba a masáže, elektroliečba a fyzioterapia, sa v tunajších kúpeľoch s úspechom liečia choroby pohybového a obehového ústrojenstva, nervové choroby a ochorenia z poruchy látkovej premeny a žliaz s vnútornou sekréciou.
Kúpele Číž sa nachádzajú v južnej oblasti Stredného Slovenska, , v okrese Rimavská Sobota v prírodnej lokalite Slovenského Rudohoria.
Nenáročný rovinatý okolitý terén je vhodný na prechádzky do prírody. Za poznávaním možno cestovať aj do blízkych miest Lučenec, Rimavská Sobota alebo do susedného Maďarska.
Areál kúpeľov, rovnako ako ich blízke okolie poskytujú aj možnosti ďalšieho vyžitia – venovať sa tu môžete rybolovu, golfu, jazde na koni, a rôznym ďalším športovým a iným voľnočasovým aktivitám, ktoré sa uskutočňujú priamo pod taktovkou tohto liečebného zariadenia.

Hotely v kúpeľoch Číž
Liečebný dom MÁRIA
Nachádza sa v historickej časti kúpeľov, uprostred kúpeľného parku. Kapacita liečebného domu je 20 lôžok....
 
cena za osobu/noc od
43,00 €
Liečebný dom NEPTUN
Tento liečebný dom je postavený v historickej časti kúpeľov pri prameni HYGIEA. Zrekonštruovaný liečebný dom...
 
cena za osobu/noc od
0,00 €
Liečebný dom RIMAVA
Liečebný dom Rimava prešiel koncom roku 2005 a začiatkom roku 2006 rozsiahlou rekonštrukciou. Dnes poskytuje širokú...
cena za osobu/noc od
49,00 €
Liečebný dom SLANÁ
Liečebný dom SLANÁ je situovaný v historickej časti kúpeľov, v areáli parku. Celková kapacita...
 
cena za osobu/noc od
43,00 €