Kúpele |  Catering |  Austrália |  Ubytovanie |  Slovensko |  Referáty | 

Kúpele Slovenska

  ... zdravie, relax, pohoda ...
kúpele Slovenska lázně na Slovensku Slovakia spa
o nás    spolupráca    referencie    kontakt

 Kúpele Slovenska


 Wellness hotely

 Uvod
 Ubytovanie
 Stravovanie
 Konferencie
 Víkendový pobyt
 Relax víkend
 Romantický víkend


2454. Rybársky dvor PiešťanyREZERVUJTE SI
FOTOGALÉRIA
CENNÍK


Komentár SKonline : Ideálny hotel pre firemné stretnutia a večierky, alebo cez víkend pre romantické duše. Unikátna atmosféra ako na lodi, profesionálne služby, vynikajúca kuchyňa s čerstvými rybami priamo z rybníka vedľa hotelu. Využívať môžte i služby partnerského hotelu Máj so širokým rozsahom procedúr a bazénom. Doporučujeme aj pre športovcov - dráha pre kolieskové korčule a bicykle pozdĺž Sĺňavy hneď vedľa hotelu.

Poznáte to asi dôverne – hľadáte niečo presne podľa svojich predstáv.

Neobvyklý kulinársky zážitok. Romantický víkend so svojou vysnívanou láskou. Business meeting, ktorý má oslniť vašich nadriadených. Firemný večierok pre autobus plný znudených hostí.
Alebo pohodový relaxačný pobyt s manželkou a drobizgom, na ktorý cez pracovný týždeň vôbec nemáte čas. A možno by ste si radi zatancovali, ale laserové diskotéky už nie sú pre vás to pravé orechové. 
Alebo len tak idete služobne medzi Piešťanmi a Drahovcami a upúta vás zaujímavá štýlová stavba nad romantickou vodnou hladinou, lákajúca prísľubom poctivej rybacej polievky a profesionálneho čašníka, ktorý vycíti na čo máte chuť...Alebo potrebujete niečo úplne iné.

Tam, kde sa riečka Holeška pozvoľna vlieva do dvoch chovných rybníkov, plných pstruhov a kaprov, neďaleko hrádze s cyklotrasou medzi Piešťanmi a Drahovcami, nájdete Rybársky Dvor – malé vodné kráľovstvo výnimočnej kuchyne, nadštandardných služieb a nevšedných zaujímavostí.
Neuspokojte sa s priemerom. Odhadneme Vaše želania.


Slovensko, study in Australia
SKonline® 2000-2014, Všetky práva vyhradené.