Kúpele |  Catering |  Austrália |  Ubytovanie |  Slovensko |  Referáty | 

Kúpele Slovenska

  ... zdravie, relax, pohoda ...
kúpele Slovenska lázně na Slovensku Slovakia spa
o nás    spolupráca    referencie    kontakt

 Kúpele Slovenska


 Wellness hotely

 Úvod
 Ubytovanie
 Stravovanie
 Kongresy
 Relax a voľný čas
 Ceny a rezervácie
 MiniSki
 MaxiSki


Hotel Grand Jasná ****

Šéfkuchár Hotela Grand Vás bude rozmaznávať exkluzívnymi špecialitami a spolu s ich tímom Vás radi potešia tradičnou kuchyňou bohatých slovenských chutí rovnako ako rafinovanými výtvormi dnešnej kreatívnej gastronómie.
V letnej sezóne je k dispozícii terasa s možnosťou grilovačiek a opekania prasiatka pri liptovskej ľudovej hudbe.

Objavte kulinársku stránku Liptova!


Reštaurácia


Niektorí ľudia jednoducho jedia – naši hostia vychutnávajú. V našej štýlovej a elegantnej Reštaurácii Vám ponúkneme jedlá domácej aj medzinárodnej kuchyne, vegetariánske špeciality, ľahké diétne jedlá aj pokrmy pre labužníkov.
V zimnej sezóne sú podávané raňajky a polpenziové večere formou švédskych stolov. Počas letnej sezóny výber z menu alebo formou servírovaného menu.

Denný bar

Ráno si nechajte naservírovať šálku chutnej kávy alebo čaju. Na obed poradiť pri výbere vhodného vína. Denný bar je Vám počas celého dňa k dispozícii so širokou ponukou alkoholický, nealkoholický a miešaných drinkov.
Samozrejmou súčasťou denného baru je wifi pripojenie na internet, biliardový stôl a tiež detský kútik, odkiaľ môžete pozorovať svoje ratolesti, ako sa hrajú.

Kulinárske špeciality

Pri príprave jedál kladieme dôraz nielen na výnimočnú chuť, ale aj  na nápaditú úpravu jedál. Ponúkame lahodné kombinácie jedál nielen  z tradičnej slovenskej kuchyne, ale aj medzinárodných kuchýň. Čerstvé a sezónne suroviny sú pre nás samozrejmosťou. K pestrému jedálnemu lístku pridávame špecifické menu pre danú sezónu.

Slovensko, study in Australia
SKonline® 2000-2014, Všetky práva vyhradené.