Kúpele |  Catering |  Austrália |  Ubytovanie |  Slovensko |  Referáty | 

Kúpele Slovenska

  ... zdravie, relax, pohoda ...
kúpele Slovenska lázně na Slovensku Slovakia spa
o nás    spolupráca    referencie    kontakt

 Kúpele Slovenska


 Úvod
 Indikácie
 Pobyty
 Ubytovanie
 Voľný čas
 Ceny a rezervácie

 Úvod
 Ubytovanie
 Stravovanie
 Kongresy
 Wellness
 Relax a voľný čas
 Procedúry
 Víkend pre dvoch
 Víkend
 Senior
 Family program
 Beauty
 Wellness
 Rekreačný


Parkhotel na Baračke ****
Fotogaléria Parkhotel na Baračke-stravovanie

Gastronomické zážitky Vám radi sprostredkujeme v hotelovej reštaurácii, v kaviarni so zimnou záhradou a počas hlavnej sezóny i na letnej terase s altánom a vonkajším krbom.

Reštaurácia

Bohatý raňajkový bufet, obedy a večere podávané á la carte alebo formou bufetu Vám ponúka hotelová reštaurácia. Vďaka svojmu exkluzívnemu interiéru je mimoriadne vhodná na pracovné obedy s obchodnými partnermi, či na poriadanie rodinných osláv, recepcií a banketov. V našom jedálnom lístku nájdete jedlá medzinárodnej a slovenskej kuchyne, a nechýbajú ani špeciality šéfkuchára. Akostné odrodové a prívlastkové vína domácej i zahraničnej produkcie ocenia znalci a milovníci vín. Počas letných mesiacov môžete k príjemnému posedeniu využiť menšiu terasu, na ktorú je z reštaurácie priamy vstup.

Kaviareň so zimnou záhradou

Šálku kávy a domáci dezert si môžete vychutnať v kaviarni, na ktorú nadväzuje zimná záhrada. Bezprostredne pri kaviarni sme otvorili nový detský miniklub, ktorý Vám umožní príjemné posedenie bez zbytočných starostí o Vaše ratolesti. Zo zimnej záhrady je priamy prístup na letnú terasu s altánom a vonkajším krbom. Počas víkendov kaviareň pravidelne ožíva pri hudobných a tanečných popoludniach, ktoré Vás prenesú späť do čias kúpeľnej noblesy.

Letná terasa s vonkajším krbom

Rozľahlá terasa s altánom a vonkajším krbom priamo nadväzuje na zimnú záhradu a vytvára ideálne miesto na poriadanie grill party ako aj menších záhradných slávností. Vedľa letnej terasy je pre našich najmenších návštevníkov k dispozícii vonkajšie detské ihrisko. Počas letných mesiacov organizujeme tanečné večierky pod holým nebom.

PARKHOTEL na Baračke s elegantným interiérom a tichým prostredím je vhodným miestom na poriadanie spoločenských akcií ako sú bankety, recepcie a iné. Hostia ocenili vysokú odbornú profesionalitu nášho personálu a chuť vynikajúceho jedla, vína a nápojov. Na základe individuálnych požiadaviek klientov Vám vytvoríme ponuku presne podľa vašich predstáv.

Slovensko, study in Australia
SKonline® 2000-2014, Všetky práva vyhradené.