Kúpele |  Catering |  Austrália |  Ubytovanie |  Slovensko |  Referáty | 

Kúpele Slovenska

  ... zdravie, relax, pohoda ...
kúpele Slovenska lázně na Slovensku Slovakia spa
o nás    spolupráca    referencie    kontakt

 Kúpele Slovenska


 Wellness hotely

 Úvod
 Ubytovanie
 Stravovanie
 Kongresy
 Relax a voľný čas
 Senior
 Family


Hotel FIS

IZBY A APARTMÁNY

Široká škála izieb Vám umožňuje vybrať si práve tú, ktorá najviac zodpovedá Vašim predstavám o skvelom pobyte a nám dovoľuje pohodlne ubytovať jednotlivcov rovnako ako dvojice, či rodiny s deťmi.

Hotel FIS ponúka 60 vkusne zariadených izieb a 18 útulných bungalovov patriacich ku hotelu. Nábytok s čistými líniami zo svetlého dreva je prispôsobený charakteru horského hotela a dotvára prívetivú atmosféru v harmónii s prírodným okolím.

Užite si spojenie pohodlia a štýlu, ktoré Vám ponúkame, aby sme sa uistili, že si počas Vašej návštevy u nás dokonale oddýchnete. Naši zamestnanci sú zároveň Vašimi hostiteľmi a ich motiváciou je zabezpečiť bezchybnosť a jedinečnosť Vášho pobytu.

2-POSTEĽOVÁ IZBA

Vychutnajte si pohodlie, ktoré hotel ponúka rovnako ako bezprostrednú blízkosť všetkých jeho služieb vrátane prístupu na zjazdovku, či do prírody za inými športovými aktivitami.

Načerpajte silu v jednej z našich 46 dvojposteľových izieb s vlastnými kúpelňami.

Vo väčšine izieb je možnosť prístelku alebo možnosť obývať ich len jedným hosťom.

RODINNÁ IZBA

Rodinná izba je svojím zariadením a najmä priestrannosťou prispôsobená rodinám s deťmi. Vychutnajte si bezstarostnosť Vášho pobytu, kde je o Vás v každej chvíli postarané a služby, ktoré Vám ležia akoby na dlani.

V každej izbe sa nachádzajú 3 postele a vlastná kúpelňa. Vo väčšine izieb je možnosť prístelku.

BUNGALOVY

Bungalovy sa nachádzajú približne 70 metrov nad hotelom, čo vyhovuje najmä milovníkom ticha, pokoja a prekrásnej tatranskej prírody. Ide o dvoj až trojmiestne murované chatky, v ktorých sa nachádza chodba, obývacia miestnosť, spálňa a kúpeľňa.

Vo všetkých bungalovoch je možnosť prístelku

Slovensko, study in Australia
SKonline® 2000-2014, Všetky práva vyhradené.