Kúpele |  Catering |  Austrália |  Ubytovanie |  Slovensko |  Referáty | 

Kúpele Slovenska

  ... zdravie, relax, pohoda ...
kúpele Slovenska lázně na Slovensku Slovakia spa
o nás    spolupráca    referencie    kontakt

 Kúpele Slovenska


 Wellness hotely

 Úvod
 Ubytovanie
 Stravovanie
 Kongresy
 Relax a voľný čas
 Senior
 Family


Hotel FIS

KONFERENCIE A SLÁVNOSTI

Bude pre nás potešením prispieť mnohoročnými skúsenosťami a individuálnou radou k plánovaniu a organizácii Vášho výnimočného podujatia. Presne také pre nás totiž je – výnimočné.

V náručí tatranskej prírody ideálne situovaná nadčasová legenda - Hotel FIS Vám ponúka unikátne zasadenie pre každú udalosť a originálnym spôsobom ju podčiarkne.

Poistite si úspech. Rozhodnite sa pre Hotel FIS pre Vaše firemné podujatie a nechajte svojich hostí pocítiť dôležitosť, ktorú im prikladáte.

Potešte svojich najbližších večerom v  mimoriadnom prostredí a nechajte nás usporiadať pre Vás nezabudnuteľnú rodinnú oslavu.

JAVOROVÝ SALÓNIK

V blízkosti baru sa nachádza Javorový salónik, pomenovaný po farbe javora, ktorá v ňom prevláda a navodzuje pohodlnú atmosféru. Jeho kapacita je 15 osôb a je vhodný na menšie školenia a rodinné stretnutia.

MODRÝ SALÓNIK

Modrý salónik, ladený do príjemnej modrej, ako už názov napovedá, sa nachádza v blízkosti baru, kde sa hostia môžu kedykoľvek pokojne občerstviť. Jeho kapacita je 50 osôb a je vhodný na školenia a firemné akcie a rodinné oslavy.

Slovensko, study in Australia
SKonline® 2000-2014, Všetky práva vyhradené.