Kúpele |  Catering |  Austrália |  Ubytovanie |  Slovensko |  Referáty | 

Kúpele Slovenska

  ... zdravie, relax, pohoda ...
kúpele Slovenska lázně na Slovensku Slovakia spa
o nás    spolupráca    referencie    kontakt

 Kúpele Slovenska


 Wellness hotely

 Úvod
 Ubytovanie
 Stravovanie
 Relax
 Konferencie
 Ďalšie služby
 Relaxačný pobyt
 Francúzsky romantický pobyt
 Balíček pre firmy
 Golfový pobyt pre začiatočníkov
 Golfový víkend
 Regeneračný pobyt
 Beauty balíček
 Wellness víkend
 Pôžitky starého Ríma


Hotel Sandor Pavillon****

Hoteloví hostia hotela Sandor Pavillon a návštevníci môžu ochutnať špeciality slovenskej a medzinárodnej kuchyne v hotelovej REŠTAURÁCII Winter s kapacitou 60 miest. Hotelový personál kuchyne vyhovie aj najnáročnejším požiadavkám hostí. Platí tu staré známe: "VŠETKO PRE HOSŤA".

V kaviarni hotela Sandor Pavillon si môžete pochutnať na výbornej káve a lahodnom dezerte. KAVIAREŇ má kapacitu 30 miest a ponúka široký sortiment nealko a alkoholických nápojov, rôznych druhov kvalitných vín a miešaných nápojov.

Obľúbené akcie v reštaurácií: Ciganský večer so živou hudbou a špecialitami cigánskej kuchyne, Romantický klavír, Kačacie menu alebo Špeciality z diviny.

Hotelová reštaurácia Winter s bohatou ponukou jedál, domácej ale aj medzinárodnej kuchyne ulahodí každému gurmánovi. Jedlá sú pripravované so zreteľom na zdravú výživu, využívajúc najnovšie trendy v príprave teplých a studených pokrmov, ktoré zaujmú nielen vaše chuťové bunky, ale aj oko. Milovníkov dobrej a kvalitnej kávy priláka výnimočná aróma typická pre kávu, ktorú hotel Sandor Pavillon ponúka vo svojej kaviarni. Hotelová vinotéka svojou ponukou slovenských vín a vín zahraničnej značky osloví aj najnáročnejšieho zákazníka.

Slovensko, study in Australia
SKonline® 2000-2014, Všetky práva vyhradené.